Co warto wiedziec o Kaszubach

Co warto wiedziec o Kaszubach

Wiedząc, jak skutecznie delegować jest absolutnie niezbędne!

Delegowanie zadań jest koniecznością, aby zwiększyć naszą produktywność. Problem czasami musimy się puszczania. Kobiety szczególnie trudny czas nauki skutecznie delegować bardziej niż mężczyźni. Kobiety są z natury nurturers, więc chcemy dbać o wszystko i wszystkich … i uruchomić naszą działalność. Pamiętaj Enjoli zapach reklamówkę z powrotem w dzień – czy mogę przynieść do domu boczek, smażyć ją na patelni … Tak … dobrze, że nie trzeba. Lepiej jest, gdy nie mamy. Dziś mam zamiar podzielić się jak skutecznie delegować zadania, aby zwiększyć wydajność.

Skutecznie Delegat Krok 1 –

Sporządź listę wszystkiego, co robisz. Nie martw się, gdy lista dostaje długi, jak zapewne wiele zrobić. Takie rzeczy jak wynieść śmieci, spacer z psem, umyć samochód … Wszystko, co robisz!

Podzielić listę na 3 kategorie:

Atrakcja ktoś inny może to zrobić bez jakiegokolwiek treningu – jak wynieść śmieci.

Rzeczy można nauczyć kogoś innego do roboty – jak złożyć, zarządzanie harmonogramem.

Rzeczy tylko można zrobić – śledzić z perspektywy, sieci.

Skutecznie Delegat Krok 2 –

Ocenić pomóc mają dostępne:

Członkowie rodziny – małżonek, dzieci, rodzina lokalna

Przyjaciele – sąsiedzi, koledzy członkowie Kościoła

Pomoc można wynająć – osoba trawnik, opiekunka do dziecka

Skutecznie Delegat Krok 3 –

Wybierz zadania będzie delegowanego i do kogo.

Zacznij od drobnych zadań – rzeczy, które tak naprawdę nie trzeba szkolić kogoś do zrobienia.

Następne są zadania, które trzeba trenować kogoś do zrobienia.

UWAGA: Jednym z głównych problemów związanych z tym etapie jest to, że przedsiębiorcy często myślą, albo mówią „dobrze do czasu kiedy to wszystko wyjaśnić, mogłem zrobić to sam”. TO JEST błędem. Możesz zainwestować czas w pierwszym, ale będzie się opłacać w dłuższej perspektywie.

Będziesz w lewo z zadaniami tylko można zrobić. Nawet mimo to, jest to trudne, jak dobrze, bo trzeba być gotowi dać pewne rzeczy przejść. Na przykład, tylko dlatego, że mąż nie krotnie ręczniki tak, jak byś nie oznacza, że ??nie powinien składać ręczniki. Są złożone? Zadania, które trzeba skupić się na te działania są generujące dochód. Pamiętaj, że nie tracić czasu na zadania dolara grosza!

Skutecznie Delegat Krok 4 –

A C C O U N T A B I L I T Y –

Po zadań, trzymać ludzi odpowiedzialności – w tym sam! Jeśli przekazane wszystkie te inne zadania, a Ty nadal nie skupiają się na działaniach przynoszących dochód, musi być odpowiedzialny przed siebie i tych, którzy są wokół ciebie pomoc.

Nie wolno dopuścić do pomocy dać zadanie z powrotem do Ciebie, twierdząc, że brakuje im umiejętności i czasu. Pomóc im dostać cokolwiek, czego potrzebują, aby wykonać zadanie. Daj im wskazówek, ale nie po prostu wykonać zadanie. To pokonuje punkt.

Skutecznie Delegat Krok 5 –

Pochwały i uznanie

Niech twoja pomoc wiedzieć, ile ich docenić. Pokaż im, jak ich pomoc pomógł Ci osiągnąć cel. Niech wiedzą, co ich element układanki jest. Pokaż swoją córkę, jak składane pranie korzyści dla całej rodziny, co produkują. Przechowywać gola na oczach wszystkich. Ludzie będą wspierać to, co pomaga budować.

Skuteczne Delegacja może pomóc zwiększyć wydajność ogromnie. Trzeba podjąć decyzję i zobowiązać się do uzyskania pomocy! Po uzyskaniu pomocy, niech przejąć na własność zadania! Nie zapomnij, aby pokazać swoje poparcie ile je docenić!

W praktyce, uczenie się, jak skutecznie przekazywać będzie bardzo proste!

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza gastronomiczna