Historia Kaszub

W 40-letniej rozpoznawczej skarbem hobbystów, użyłem prawie wszystko tam w świecie wykrywacz metalu. Mój pierwszy detektor był BFO, ale miałem też armię detektor wojskowy typu rurki. Posiadałam wykrywaczy metali produkowanych przez ponad 15 firm, które w większości nie są już w istnieniu. Medeford, JETCO, Relco, Gardiner, Goldak, Metrotech Heath Kit, Wilson-Newman, były jednymi z moich pierwszych detektorów wraz z BFO poprzez Garrett White’a, Fisher, Bounty Hunter i inni. Technologia została ograniczona w latach 60-tych i 70-tych, ale srebro i złoto obfitował i znalezienie tysięcy monet i reliktów każdego roku było bardzo łatwe. Technologia znacznie się poprawiła w latach 80-tych i instrumentów VLF / TR może pójść głębiej i zapewnienie możliwości kontroli naziemnej / wrażliwości zarówno we wszystkich konfiguracjach metalu i ruchu, które sprawiły, że 80-super erę rozpoznawczej skarbem. Moja najniższa roku monety odkrycie w latach 80-tych było ponad 3600, a mój wysoki był więcej niż 8500. Pracowałam na pełny etat jako nauczyciela / doradcy, miał pracę szkoły wieczorowej i umieścić w 20-40 godzin tygodniowo pracuje na różnych stanowiskach ministerialnych z moim kościele i nadal znajduje się ponad 50.000 monet z ponad 7000 jest srebro. Nieźle jak na bardzo ruchliwej kolegi.

Co sprawiło, że ramy czasowe tak produktywne było świetne, a niektóre badania potężne, obecnie uważane rocznika, wykrywacze metalu. Moim ulubionym wszech czasów jest Fisher 1260. Niedaleko za nim jest Garrett Mistrz Hunter 7 10 jednostek i White’a 6000 Series 2 3. Kompas Relic Magnum 7, Łowca nagród Red Baronowie i Tesoro Srebrna Szabla były również jednostki wytwórcze dla mojego fotografowania monet. Fisher 1280 i CZ 20 były moje najlepsze maszyny wody w tym czasie i wyprodukował ponad 200 złote pierścienie w latach 80-tych. I nadal przy użyciu tej samej technologii przez większość lat 90-tych ze znalezieniem około 40000 monet i kolejne 200 złote pierścienie. I prawdopodobnie nie zmieniła technologię I było tak skuteczne, z, ale rozwinięta główną neurologiczne wyzwanie nazwie dziedziczny Spastyczne Parapelegia w roku 1994. Jest to choroba chodu i spowodował mi zmienić na lżejsze, zaawansowanych technologicznie maszyn i skoncentrować się na wodzie polowania, gdzie chodzenie / nurkowania są łatwiejsze do mnie. Odmawiam niech to wyzwanie zabrać moje ulubione zajęcie / hobby! Ja po prostu nie są w stanie polować długie okresy czasu z moich ulubionych starych i sprzedali większość z nich na eBay i sprawił, że przejście do nowszych technologii. Czuję, że najlepszeubezpieczenie.com.pl/porownanie-oc-ac/ jestem w stanie omówić zalety i wady starego rocznika jak i nowszych maszyn cyfrowych.

Moje pierwsze lata używania wykrywaczy TR-only (nadajnik-odbiornik) zostały oznaczone dużym sukcesem, bo polował w niektórych obszarach o wysokiej żelaza nagromadzenia śmieci. Czujniki te są bardzo szybkie w odpowiedzi i ignorowane cele żelaza. Pracowałem wokół terenów kolejowych, które były łatwiejsze do polowania z detektorami TR niż jakikolwiek inny rodzaj. I nadal korzystać z wysokiego TR częstotliwości kiedy wrócę do tych obszarów. W późniejszych latach siedemdziesiątych instrumenty VLF / TR dał możliwość pójścia trochę głębiej, a także zrezygnować z masą. Zdecydowana większość z tych instrumentów wymaganych wniosek o ziemię anulować operację i były non-motion w trybie dyskryminacji. Wiele z tych maszyn, które weszły po tego typu wymaga dużego krzywej uczenia się opanować swoje pełne możliwości. Wielu użytkowników detektor wypadło z hobby, bo zajęło tak dużo czasu i wysiłku, aby skutecznie działać te roczniki detektorów, w szczególności detektorów górny poziom większości dużych firm. To doprowadziło mnie do polecam większość początkujących do hobby zacząć od niższego poziomu jakości sprzętu / kosztów w podręczny. Moje ulubione maszyny polecić następnie były Fisher 1210, 1212x i Tesoro Srebrna Szabla. Te i inne miały doskonałą głębię i wymagało bardzo mało czasu na poznanie lub dowiedzieć się na ich działanie i pozwala użytkownikowi szybko spotkać się z sukcesu w znalezieniu dobrych celów. Dziś polecam Fisher F2 lub przez Garrett 150 lub 250 asów. Przyjmują one niewielką krzywą uczenia się i są dynamit nowe instrumenty high tech, które sprzedają za $ 150 do $ 250.

Różnice między starych zabytkowych maszyn i nowych nowoczesnych detektorów jest bardziej kwestią preferencji. Nowsze maszyny daje trochę więcej głębi i dostarczają więcej informacji o użytkowniku, ale starsze TR umożliwiają lepsze wykrywanie dobrym celem pobliżu odrzucony cel i będzie prześcignąć nowszych maszyn w pracy w obszarach o dużej zawartości żelaza śmieci. Innymi słowy, nie są czasy i sytuacje, w których nowa będzie prześcignąć starych i vice versa.

Które czujka typu należy użyć dzisiaj? Ja osobiście nadal preferują rocznika czujek analogowych, ale można wydać więcej pieniędzy na state-of-the-art nowych detektorów aw wielu przypadkach wyjdzie zwycięzcę. Są miliony dobrych celów, przechodząc do gruntu każdego roku i jestem głęboko przekonany, że istnieje więcej zamaskowanych cele z poprzednich wieków niż łączna suma wszystkich celów, które zostały odzyskane. Oto do „Diggin go!” Larry

Larry Smith jest zapalonym kolekcjonerem monet i wykrywacz metalu entuzjastą. On zbiera monety od ponad 50 lat. Larry rozdaje swój ebook „Zbieranie monet With The Home Town Advantage” darmo przez ograniczony czas. Możesz otrzymać kopię i rozpocząć budowę (lub rozszerzenie) własną kolekcję teraz.

Pobierz ebook (i mnóstwo innych wielkich bezpłatne treści) odwiedzając jego blog teraz:

Wpis zawdzięczamy www.medicus.koszalin.pl/pl/o-nas