Kaszubskie gospodarstwa agroturystyczne

Kaszubskie gospodarstwa agroturystyczne

Wiele osób ma obawy przed opuszczeniem domu, bycia sam, lub podróży poza ograniczonym obszarze blisko domu. Niektórzy ludzie są w stanie stworzyć strefę, która obejmuje swoją pracę, sklep spożywczy, swój kościół, a inni nie są w stanie wyjść z domu i zostać sama w domu. Ten rodzaj fobii jest jak więzienie własnego podejmowania z niewidocznymi liniami, które nie mogą być przekraczane. Dla wielu warunek ten uważa się beznadziejna, bolesne i trwałe.

Ludzie, którzy nie są w stanie pracować często stają się uzależnione od pomocy innych osób lub też zostać trwale wyłączone na pomoc publiczną. Niektórzy ludzie uważają ulgę poprzez leki, ale ludzie, którzy się ze mną skontaktować zwykle podają, że lek nie pomaga. Niektórzy ludzie są w stanie biało-golonka krótka podróż do imprezy rodzinnej lub w szkole swojego dziecka grać, jeśli mają kilka mocnych napojów alkoholu i mają dodatkową dyskomfort uczuć pod wpływem alkoholu, a także bardzo nerwowy o bycie poza strefę komfortu. Dla większości ludzi, którzy mają ten warunek ich życie staje się piekłem dzienny, uwięzione w domu, nie mogąc uczestniczyć w ich rodzin i społeczności, a czuje się nieszczęśliwy o ekstremalnych ograniczeń, które żyją z.

Konwencjonalne metody leczenia, innych niż leki, zachęcać osoby stopniowo rozszerzyć swoją strefę. Być może takie podejście działa dla niektórych ludzi. Ludzie, którzy przychodzą do mnie nie mieli sukces z tej metody i przyszedł szukać innego podejścia. Nigdy nie zachęcić każdego do pchania się do dyskomfortu. Nie uważam to za sukces lub humanitarne. Moje podejście jest budowanie siły ciągu i zachęcać do eksploracji, która czuje się chciał i powitanie, kiedy nadejdzie ten czas. Pushing ktoś, kto nie jest gotowy na to traumatyczne, a moje doświadczenie jest stanem spowodowanym przez uraz. Moje podejście jest rozwiązanie i leczyć urazy i nigdy pchnąć kogoś do dodatkowego urazu.

Wszelkie fobii lub extreme „nierealne” strach jest zwykle spowodowane przez szereg wydarzeń, często małych imprez skumulowanych, że dana osoba nie pamięta. może to być również spowodowane przez urazowe i trudnej przypadku w czasie życia, która już poważne wyzwanie. Wiele osób tworzenia tych nieświadomych wzorców w dzieciństwie w połączeniu z najważniejszych wydarzeń życiowych, takich jak rozwód rodziców lub niechcianym rodzinnym ruchu. Nawet dobre zmiany są stresujące, ale wiele dzieci doświadczają ekstremalnych trudności, które wpływają na ich do końca życia, chyba że wpływ tych wydarzeń został rozwiązany. Rodzice rzadko sobie sprawę, stopień oddziaływania, że ??zmiany te mają na ich dzieci i zastanawiam się, co się stało, że takie zmiany w zachowaniu swoich dzieci. A większość efekty psychologiczne pojawiają się znacznie później w życiu i często się stopniowo gorzej z czasem. Wielu ludzi, którzy kontaktują mi zostało dotkniętych skrajnym lęku i fobii, niezdolnych do funkcjonowania w życiu, przez dość długi czas. Od czasu do czasu ktoś młody skontaktuje mnie o pomoc i te sytuacje są często łatwiejsze do rozwiązania. Ale nawet najbardziej głęboko zakorzenionych warunki fobii i lęku dobrze reagują na moje podejście.

Moja praca ma za zadanie zidentyfikować przyczynę problemu i rozwiązać go tam. Co się dzieje w momencie, że problem ten pierwszy zaczął? Najprawdopodobniej było kilka łagodniejsze incydenty, które doprowadziły do ??tego problemu staje się zauważalne, który sprawia, że ??o wiele trudniejsze dla nikogo pracować przez to bez profesjonalnej pomocy. W mojej pracy z tym problemem jesteśmy w stanie skutecznie zidentyfikować pierwotnej przyczyny i wykorzystać moje konkretne techniki pracy przez początek układu współrzędnych. I zostały z powodzeniem pomaga ludziom z agorafobia, lęk i inne fobie od 1990 roku z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik dostępnych w mojej dziedzinie.

Agorafobię i inne stany lękowe i fobia nie są dożywocie nauczyć się żyć wiecznie. Możliwość leczyć wszelkiego rodzaju problem istnieje wewnątrz każdego człowieka. Jesteśmy w stanie współpracować w celu znalezienia takiego rozwiązania. Pracuję z każdej osoby, dopóki nie zostaną one rozwiązane to i są w pełni funkcjonować w świecie do tego stopnia, że ??chcesz.

Ten sposób pracy jest inwestycja w życiu. Jaka jest wartość życia pełnego życia, podróży w dowolnym miejscu, uczestnicząc w świecie jakimkolwiek stopniu pożądane? Jaki jest koszt utrzymania w ograniczeniu, psychicznie i ekonomicznie? Moja opłaty zawodowe, na równi z innymi terapeutami i całościowego uzdrowicieli, to w skali przesuwnej, aby moja praca dostępna dla tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe.

Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa i umówić się na spotkanie. Dziś jest dzień, aby zacząć żyć w pełni ponownie.

Pati McDermott jest Master Certified Practitioner NLP, Certified Practitioner NLP Zdrowie, Certified Advanced Master Practitioner TPM oraz certyfikat hypnotherapist. Ma wieloletnie doświadczenie w pomaganiu ludziom w Stanach Zjednoczonych i za granicą, aby osiągnąć swoje cele. Ona została oferując sesje prywatne od 1990 roku można dojechać pod bezpłatny numer na 877-881-4348 lub e-mail. Jej adres strony internetowej jest http://nlpPati.com.

 © 2012 przez Pati McDermott

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza gastronomiczna