Koscioly protestanckie na Kaszubach

Podstawowa różnica między chrześcijańskiej doradztwa i poradnictwa Świeckich jest organem, do którego doradcą jest odpowiedzialny. Świeccy Doradcy są licencjonowane przez państwo, i musi przestrzegać zasad Państwo tworzy. Większość stanów promować ideę, że Bóg nie może być częścią czegoś potwierdzonego przez państwo. W konsekwencji, większość państwowych licencjonowanych doradców nie wolno nawet wspomnieć coś o charakterze religijnym. Zgadzają się nie modlić, aby nie prosić Boga o pomoc, nie wspominając nic religijnej w ogóle.

Christian, duszpasterska lub Radcy biblijne odpowiedzieć do kościoła. To uwalnia ich prosić Boga o pomoc, aby się modlić, i oferują rozwiązania religijnych wobec tych, którym rady. Tworzy on również odpowiedzialność na kościele właściwie nadzorować działania tych doradców.

doradcy zawodowi będą zazwyczaj posiadają co najmniej stopień magistra. Wiele będzie zrobić dodatkowej pracy, aby posiadać stopień doktora, jak również. Należy pamiętać, że religijna doradcy będą posiadać dyplom uczelni religijnych podczas świeckich doradców otrzyma szkolenie w szkołach państwowych certyfikat.

Jeśli szukacie pomocy chrześcijańskiego Counselor, może być mądry, aby określić, czy doradca został wyszkolony i posiada licencję lub poświadczone przez kościoła lub organizacji, które będą faktycznie pociągnięcie ich do odpowiedzialności za swoje działania. Narodowe Stowarzyszenie Chrześcijańskich Doradcy oraz Międzynarodowa Izba Radców chrześcijańskich (namiastką organu zatrudniającego) to dwa z najbardziej znanych stowarzyszeń, które zapewniają niezawodne poświadczenia chrześcijańskich Doradców. Istnieje wiele innych renomowanych organizacji, która wyświęcania lub poświadczania doradców.

Świecki poradnictwo odnosi się do tych specjalistów, którzy stają licencjonowanych przez ich stanie dostarczyć szeroką gamę usług doradczych. Typowe oznaczenia obejmują Licencjonowany doradcy zawodowego (LPC), licencji małżeństwa i rodziny terapeuta (LMFT) oraz Licencjonowany Mental Health Pocieszyciela (LMHC).

Christian Doradztwo prezentuje szereg nazw, jak również. Znajdziesz Licencjonowany Duszpasterstwo doradcy (LPC), licencjonowanych doradców duszpasterskich kliniczne (LCPC) i certyfikowane chrześcijańskich doradców (CCC), aby wymienić tylko kilka.

Koscioly protestanckie na Kaszubach

Najważniejsze podczas poszukiwania doradcy jest, aby znaleźć taki, który jest naprawdę zmotywowany, aby pomóc. Jeden element, który wskazuje gotowość doradcy do radzenia sobie z problemami jest testowanie. Istnieje wiele narzędzi badawczych dostępne odpowiednio wyszkolonych doradców. Narzędzia te mogą pomóc zapewnić znaczną wiedzę i wyjaśnić przyczynami dla wszelkiego rodzaju trudności. Prosty test często może uratować miesięcy talk „terapii” i uzyskać prawo do sedna rzeczy, w wielu przypadkach.

Duszpasterska Poradnia jest mała szkoła zaangażowana w pomaganie innym stać chrześcijańskich Doradcy.

Odwiedź [http://Temperaments.Info] oraz dowiedzieć się więcej o temperamentach. Zapisz się na jeden z kursów i zdobyć potężne spostrzeżeń i mądrości, która pochodzi ze zrozumieniem temperament.

C. Roger Młoda