Lista kosciolow na terenie Kaszub

Lista kosciolow na terenie Kaszub

Ostatnio termin "rozumieniu przeprawy przez" został eskalacji w wynikach wyszukiwania Google. Czułem się zmuszony do rozwiązania tego problemu dla tych, którzy szukają sensu z tego doświadczenia.

Jest to oczywiście bardzo dobry powód, dla którego ludzie będą szukając więcej sensu. Niestety system, który powinien dostarczyć odpowiedzi na te pytania (kościoły i wyznania) nie zdało egzaminu w rozwiązaniu tego problemu. Religie świata tkwią setki lat w przeszłości, a jedyne wyjaśnienia mogą one dostarczyć wydają się sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i jako takie opuścić detektywa więcej pytań niż odpowiedzi.

Więc komu moglibyśmy włączyć też dla jasności? Cóż, oczywiście, możemy skorzystać z doświadczeń milionów ludzi, którzy mieli doświadczenie śmierci, oraz w mniejszym stopniu możemy korzystać przygody ludzi, którzy doświadczają doświadczenia poza ciałem - z których osobiście doświadczyłem tego. Możemy również korzystać z informacji uzyskanych od metafizycznej społeczności, gdyż jest to bezpośrednie badanie wszystkiego, co nie jest fizyczne. Wiele z tych informacji są gromadzone za pośrednictwem komunikacji ze światem duchów.

Przede wszystkim http://www.cerkall.pl/pl/sklep.html, śmierć nie śmierć. Społeczeństwo po prostu nauczył nas błędne informacje o tym, co się spodziewać, kiedy to doświadczenie dzieje się z nami. W rzeczywistości, nawet nie lubię używać tego słowa, ponieważ implys tylu bezprawnych znaczenia. Przekraczając jest znacznie lepszym terminem, który w rzeczywistości jest znacznie bliżej do prawdziwego znaczenia crossing over.

W dużym obrazem życia, ludzie są na ścieżce ewolucyjnej - a ja nie odnoszę się do koncepcji ewolucji, gdzie życie ewoluuje. Mówię do rzeczywistości, że każdy człowiek ma duszę. To dusza doświadcza płaszczyznę Ziemi wcielania w ludzkim ciele, aby rozwijać się i doświadczyć tego świata polaryzacji. Jak jestem na pewno zauważyli, że żyjemy w świecie dualizmu, hot-zimna, szczęśliwy, smutny, zły-pokojowego. Dlatego ziemia jest klasa duszy, gdzie w końcu nauczyć się żyć w harmonii z Bogiem, (boskiego źródła, tworzenie). Przez naszego wzrostu dusz dowiadujemy się wiele lekcji i doświadczamy wiele wcieleń, w tak wielu różnych rolach. Czasami gramy ofiary, a czasem gramy victimizer. Czasami jesteśmy biedni, a czasami jesteśmy bogaci. Mamy rozwijać nasze dusze, w taki sam sposób, w jaki kształtują nasze osobowości poprzez edukację i doświadczenia.

Przekraczając jest po prostu ukończeniu jednej klasy. Bierzemy nasze doświadczenia z powrotem do świata ducha, w którym zastanawiamy się nad naszym życiem i naładować nasze akumulatory. W końcu z wielką pomoc zdecydujemy, kiedy i gdzie będziemy wcielać do płaszczyzny ziemi, aby kontynuować nasze dusze wykształcenie. O ile oczywiście ostatni życia mieszkała była głęboka na życie, gdy doszliśmy do prawdziwego zrozumienia życia i Boga, a my zakończyliśmy cykl reinkarnacji.

Gdy po raz pierwszy przejechać do świata ducha, będziemy być spełnione przez ludzi, z którymi mogły wiedzieć na wcieleń. Będziemy być spełnione przez krewnych, którzy już przekraczana ponad. Nasze pierwsze wrażenie będzie przytłaczającej miłości i akceptacji. Będziemy w tym momencie mają wspomnienia, kim był przedtem, a my będziemy mieć natychmiastowy pamięć o tym, kim są ci wszyscy ludzie. Będziemy czuć, że doszliśmy do domu. Jest to sprawa dla wszystkich, którzy przeszli do świata ducha, niezależnie od tego, jak "złe" lub "dobre" może być. W świecie ducha nie ma wyroku - tylko obserwacja, jak również jeden zrobił w celu osiągnięcia celów, które zostały wybrane przed urodzeniem.

Po powitaniu nie jest to czas refleksji, gdzie każda osoba opinie całą przeszłe życie, aby zdobyć wiedzę na temat tego, co zostało zrobione dobrze, a co zostało zrobione źle. Wciąż nie ma wyroku, tylko odbiciem. Gdy ten okres jest dłuższy, osoba, a następnie przenosi się do świata ducha, gdzie jest prawdziwy świat, tak jak tu, na ziemi. Istnieje wiele rzeczy do zrobienia i można zbadać i dowiedzieć się o cokolwiek chcecie wiedzieć. Można spędzić wiele miesięcy tutaj, lub może wydawać setki lat ziem tutaj.

Nie ma poczucia czasu w świecie ducha, ponieważ jest wyższy wymiar. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, nawet mogą być badane w razie potrzeby. Jak współdziałać z innymi duchami mogą przyjmować wiele kształtów i zazwyczaj zakładają dla Ciebie wygląd osoby były ostatni raz miałeś doświadczenia razem na ziemi. Duchy zwykle objawiają się w latach dwudziestych i trzydziestych, kiedy byli fizycznie w doskonałej kondycji fizycznej. Czasami nowo przybyłych duch będzie próbował uczynić komunikację z najbliższymi fizycznych, aw niektórych przypadkach robią to komunikację.

I to jest ogólny charakter crossing over. Istnieje oczywiście kilka rzadkich wyjątków. Jeżeli dana osoba mieszkała bardzo destrukcyjny życie i miał bardzo silną wiarę w niebie i piekle, a następnie po crossing over mogą doświadczyć rodzaj cholery środowiska. To doświadczenie nie jest karą, a nie karą. To jest po prostu wynikiem silnych przekonań, które skonfigurować środowisko przejścia. Z czasem, z pomocą innych alkoholi ta fałszywa iluzję rozpuści i osoba będzie udostępniana prawdziwą naturę rzeczywistości.

Istnieją różne poziomy duchowego świata, a może iść tak wysokie, jak twoja duchowa ewolucja podjęła ciebie. Jeśli były krzywe łajdakiem w swoich poprzednich wcieleń i nie dojrzała duchowo, to będzie ograniczone do niższych poziomów świata duchów. To dlatego, jak przyciągnąć podobne, które jest prawem fizycznej i duchowej natury. Tego typu osoba otrzymałaby najwięcej poradnictwo z prowadnicami typu duch, który znajduje się zadaniem jest pomóc tym niższej natury. I tak, kiedy przejechać znajdziemy wszystkie rodzaje prac, które możemy podjąć, podczas gdy w świecie ducha.

Więc powiedziałbym, nie bój crossing over. Będzie to wielkie doświadczenie, które zostały zrobione wcześniej, a gdy już to znowu przeżywa, trzeba będzie natychmiastowe przywołanie wspomnień, które nie są dostępne dla nas w ciele fizycznym. Obejmij swoje życie i próbować się rozwijać duchowo. Ciesz się życiem, i cieszyć się dzień, kiedy w końcu przejechać jeszcze jeden.

http://tonyhanes.blogspot.com/

Tony Hanes

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *