Najslynniejsze koscioly na terenie Kaszub

Jednym z najbardziej bolesne wygląda kiedykolwiek dostać od par, gdzie ćwiczę lek jest gdy otrzymują wiadomości, które nie mogą mieć własnych dzieci biologicznych; zawsze wydaje jak wyrok śmierci. Staje się bardzo szokujące, gdy widzisz lub słyszysz rodziców, którzy nadużywają ich dzieci za wszelkie wymyślonych powodów. Biblia mówi nam, dzieci są darem Pana, każdy organ, który widzi, że jego / jej dzieci jako takie nie byłoby ich nadużywać. Jest to jeden z paradoksów życia, że ??ludzie nie cenią tego, co uzyskuje się łatwo; Jednak gdyby starał się o dziecko lat przed tym, jak jeden, to oni chyba iść w drugą skrajność ponad rozpieszczanie dziecka.

Dziecko przemocy fizycznej po prostu zdefiniowane jest celowe zadawanie obrażeń u dziecka przez członka rodziny lub osoby wykonującej zabieg. Jest to podkategorię wykorzystywania dzieci. Obejmuje bezczynności, aby zapobiec obrażeniom do dziecka. Bardziej wyczerpującą definicję przez amerykańską 3. Narodowego padania Study [NIS-3] definiuje ją jako formy maltretowania, w których szkody wyrządzone na dziecku przez rodzica lub opiekuna za pośrednictwem różnych środków nie przypadkowe. Dziecko może być rannych w wyniku uderzenia z ręki, kij, paska lub innego obiektu; wykrawania, kopanie, potrząsanie, rzucanie, pieczenie, przeszywający lub zadławienia się do tego stopnia, że ??wyraźne rezultaty szkody. Badania wykazały 37% dzieci z urazami maltretowania rozwiniętych niepełnosprawność lub specjalne potrzeby bezpośrednio przed niewłaściwymi działaniami lub zaniechaniem opiekunów dziecka.

Dziecko przemocy fizycznej należy odróżnić od dyscypliny w tej dyscyplinie jest przeznaczona do skorygowania dziecko tak, że dziecko zna i robi to, co jest słuszne, gdy dziecko świadomie szkodzi nadużywanie dziecka i jest popełniane ze złego serca. Dziecko nadużyć pozostawia blizny emocjonalne u dziecka podczas normalnej dyscypliny nie zostawia takie ślady.

Dziecko Przemoc fizyczna jest bardzo częstym problemem dotykającym dzieci wszystkich ras, klas społeczno-ekonomicznych i pochodzenia etnicznego. Jest ludu w społeczeństwach, w których dzieci nie mają prawa i gdzie nie ma prawa przeciwko dziecięcej przemocy fizycznej. Matki prowadzące pojedyncze domy macierzyste są częściej udział w tej zbrodni. Normy kulturowe o tym, co stanowi zachowanie dziecka przemocy fizycznej są bardzo zróżnicowane w różnych społeczeństwach i różnych grup zawodowych, tak że to, co dziecko fizycznego znęcania się w jednym ustawieniu różni się w innym otoczeniu.

Przemoc wobec dzieci można rozpoznać, gdy dziecko ma rany na różnych etapach leczenia, oparzenia, zadrapania, złamane kości i zmiany zachowań z żywym dziecku bojaźliwym dzieckiem. Podczas zadawania pytań o źródła rany dziecka, niespójności w historii problemów dziecka są wskaźniki, które dziecko jest poddawane nadużyć. W ramach dochodzenia, rentgenowskie kości długich można zrobić, aby odkryć wcześniejsze złamania. Kiedy dziecko jest ofiarą starannie i delikatnie wywiad, on / ona może mówić prawdę. Dziecko Agencja usługi ochronne należy skontaktować się ponadto profesjonalnie obsłużyć podejrzanych przypadków niegodziwego fizycznej.

Dr Francis Edo Olotu jest dyrektor medyczny Szpitala Chrystusa, Ondo. Jest także doradcą rodziny, którzy regularnie doradza małżonków i administruje sprzed małżeństwa poradnictwo dla par zamiar poślubić w swoim rodzinnym kościele St John Bosco Kościoła Katolickiego Ondo. On jest często opisywany głośnik Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Jest żonaty z Katarzyną, a ich małżeństwo jest błogosławiony z czterech dzieci w przedziale wiekowym od dwunastu do dwudziestu dwóch. Dr Olotu jest autorem następujących książek: The Amazing Power in ojcostwa; Zwolnienie władzy w ojcostwa, a także Poradnik dla profilaktyki raka.