Pola campingowe na terenie Kaszub

Pola campingowe na terenie Kaszub

Chcesz odwiedzić Kalifornii, ale nie chcą męczyć się z hoteli i wynajmu samochodów. Dlaczego nie podróżować przez RV? Niezależnie od tego czy uderzenie parków państwa lub parków narodowych, robienia zdjęć czy łapania fal, to tylko ma sens, aby mieć wygodne RV jako swojej bazy.

Aby ułatwić planowanie podróży, oto krótka lista Kalifornii pomysłów RV mieszać swoje fantazje. Zbierz rodziny "rundę i budować swoją wymarzoną podróż. Będziesz kochać kemping kamperem w Kalifornii!

Atrakcje dla dzieci

Nie można podróżować California z dziećmi bez wizyty w jednym z parków światowej sławy. Podróżując przez RV utrzymuje koszty podróży rozsądne - wyobraź sobie, co można zapisać na pokojach hotelowych, wynajmu samochodów i fast food!

Rozpocznij swoją podróż w Anaheim na tym najbardziej znany z parków tematycznych, Disneylandu! A gdy jesteś tam, zaoszczędzić czas, aby cieszyć się Disney California Adventure. Jeśli podróżujesz z fanatyków LEGO głowy dla Carlsbad, Kalifornia Legoland. Dziki i szalony czas czeka na Ciebie jak odkryć przejażdżki, emocje i wyzwanie dla całej rodziny.

Jeśli rocznika zabawy pasuje do Twojego gustu, spędzić wakacje w Santa Cruz i doświadczyć Oceanside park rozrywki. Giant Niedźwiedzica rollercoaster, zbudowany w 1924 roku, z pewnością zachwyci dzieci i nie przegap piękną karuzelę, która jest już od roku 1911. Dla rodzin z mnóstwem zainteresowań, Six Flags Discovery Kingdom w Vallejo oferuje stworzeń morskich, ekscytujące przejażdżki i dzikich w tym samym parku tematycznego.

Jednym z ostatnich "musi" dla miłośników parku rozrywki: Dziki Zachód tematycznie Knotts Berry Farm w Buena Park. Z obozu Snoopy do jednych z najbardziej znanych kolejek górskich na świecie, będziesz zadowolony włączeniu RV kierunku Knotts Berry Farm.

Pola campingowe na terenie Kaszub

Rejs Plaże

Kto mógł odwiedzić Kalifornia bez uderzania na plażę? Z ponad 450 miejsc na plaży, można spędzić lata na drodze i nie odwiedzić je wszystkie! California Beach miasta stały się częścią amerykańskiej legendy - Malibu, La Jolla i Monterey. Dodaj jakiś tam czas z rodziną własnych legend przez przelotową wybrzeża w komfortowych samochodów kempingowych.

Niech twoja rodzina szaleją

Innym sposobem na doświadczenie Kalifornii jest naprawdę na wolność. Z prawie trzydziestu stronach National Parks Obsługa w Kalifornii, dzieci mogą odkrywać naturę i historię całe lato. Głowica do Muir Woods National Monument, części Golden Gate National Recreation Area w San Francisco, gdzie olbrzymie sekwoje nadbrzeżne zostały zachowanym i studiował na wieku. W północnej Kalifornii Lassen Volcanic, zobaczyć, gdzie wulkany wybuchały w ciągu ostatnich stu lat! Yosemite, Kings Canyon, Sequoia - jeśli już sens odwiedzić jednego z historycznych parków narodowych w Kalifornii, to dlaczego nie zrobić to w tym roku? Większość Parki narodowe oferują łatwy RV camping, więc nawet najmniejsze hardy camper można to wszystko przeżyć!

I nie zostawiaj parków stanowych Kalifornii off listy. Traktuj swoje rodziny do spektakularne widoki i możliwości fotografii dzikiej przyrody, jak wędrować szlakami Emerald Bay w Lake Tahoe. Ryby na bas i uderzył szlaki rowerowe w Folsom Lake. Jeśli nigdy wcześniej nie doświadczył pustyni w Kalifornii, Anza-Borrego State Park jest miejscem do pracy. Różnorodność przyrody będziesz tam znaleźć od Bighorn owiec na Roadrunners, wzbudzi najbardziej sterany mieszkaniec miasta.

Czy szukasz niekończącej się fali lub pragnienie dziką przejażdżkę na roller coaster, dokonywany jest przejazd przez RV Kalifornii jest lekarstwem. Zima czy lato, coś fascynujące zobaczyć w Kalifornii. Wykreślić kurs, wynajem RV i zacząć!

Ten artykuł jest dzięki uprzejmości El Monte RV, RV i motorhome wynajem źródła. RV to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia następnego California wakacje. Pamiętaj, aby sprawdzić na stronie internetowej El Monte RV Więcej informacji na temat California RV Vacations i Kalifornii RV Rentals.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *