Zabierz swoja rodzine na Kaszuby

Pogódź się z tym, czasy są trudne.

Rodziny są bardziej przywiązany finansowo niż kiedykolwiek.

Można sobie pozwolić na pozostanie we własnym domu?

Czy jesteś Boomer lub kanapkę generationer zastanawiasz się, jak dbać o / wynagrodzeń dla swoich dzieci, rodzice i zapisywać do własnego emeryturę? Czy niedawno owdowiały lub emeryturze i zastanawiasz się, jak będzie koniec z końcem?

Istnieje wiele powodów, dla życia rodzinnego, albo Opieka rodzina jest świetnym rozwiązaniem, łatwiej jest dbać o swoich bliskich, jeśli żyjesz z wami, większość ludzi woli być z lub w pobliżu rodziny, masz tendencję, aby uzyskać lepszą opiekę od krewnych i bliskich przyjaciół, a to tańsze.

Nic dziwnego, że 80% populacji osób starszych polegać sprawowania opieki rodzinnej.

W dzisiejszym niepewnym gospodarki, może to być po prostu koniecznością.

Możesz być typem osoby, którzy wolą mieszkać w swoim własnym domu lub kogoś, kogo znasz, zamiast poruszać się w zakładzie opieki. Poza tym, koszty opieki są astronomiczne. Nawet z Medicare i Medicaid, nadal istnieje wiele ukrytych i nieoczekiwanych kosztów, nie wspominając, jak trudne jest znalezienie domu opieki, gdzie można cieszyć się ludzi i personelu oraz uzyskać opiekę potrzebne i zasługują.

Znam kilku znajomych i sąsiadów, którzy stracili pracę z powodu redukcji, cięć budżetowych i przymusowych (lub wysokiej zachęciły) wcześniejszą emeryturę. Gaz jest cztery dolary za galon i prawie zapłacił dziesięć dolców za torbę dwa funt wiśni w sklepie spożywczym dziś. Powiedziałem kasjer nie będę kupować te, bardzo dziękuję.

Przywiązany gospodarka trafienia wszystkich, szczególnie w podeszłym wieku, którzy mają mieć swoje leki, zapłacić za rosnące koszty energii elektrycznej wciąż dostać się do swoich wizyt lekarskich. Nie są to luksusy. Koszty domu opieki są zdumiewające i nie wszystkie są objęte mojego Medicare i Medicaid. Przeciętnie, dzienna koszt zakładu opieki s $ 350.00 a jednostkami jednodniowych i zaburzenia pamięci w zakresie od około $ 450-700.00 dziennie. Dzień.

Ale porusza się ze swoimi dorosłymi dziećmi nie może być idealna albo.

Większość ludzi chce pozostać niezależny tak długo, jak to możliwe.

Jak można pozostać we własnym domu?

Zaplanuj wcześnie. Rozważmy opieki długoterminowej, ale upewnij się, że pójdziesz z renomowanej firmy, która będzie w biznesie i cześć zamówień w najbliższych latach.

Przy zakupie co myślisz będzie Twoja ostatnia domu, uważają miasto, Dystans, lekarz, sprzęt do pielęgnacji i starszych zasobów. Można żyć tam po nie można już jechać? Można użyć społeczności van czy są taksówki? Czy Twój dom / apartament na pierwszym piętrze? Można zarządzać utrzymanie domu i zagrodzie? Plan, plan, plan.

Zakup nieruchomości i zbudować mniejszy dom lub garaż, które mogą być zamienione na członka rodziny lub opiekuna. To inwestycja dostaniesz zachować-i kiedy i czy trzeba sprzedawać, to poprawić jedynie swoją wartość nieruchomości.

Rozważyć wynajęcie pokoju-to kolejne wyższych i podziału niektórych domu lub w domu opieki zdrowotnej opłat

Konwersja garażu lub na strychu i wynająć do względnego lub młodsze osoby. Można by nawet rozważyć wynajęcia w zamian za usługi-wieku kolegium, rozwiedzionych, a wiele osób będzie korzystać z tego rozwiązania, jak i siostrzenic i siostrzeńców dopiero zaczyna się w życiu.

Budowanie mieszkanie na swoim domu, lub jeśli nie przenieść się do domu swoich dzieci, zbudować na nich więc nadal masz prywatność i można przychodzą i odchodzą, jak należy.

W miarę upływu czasu, za niewielką Strona grupy prowadzone przez licencjonowanego pracownika ochrony, który trwa tylko 4-8 osób, zazwyczaj opłaty są mniejsze, choć oni mogą zrobić dla ciebie mniej medycznie, więc rozważyć swoje potrzeby zdrowotne i medyczne w tworzeniu tego decyzja

Jak żyć z członkami rodziny bez Nienawidząc Siebie

Ustalenie zasad up front-realistycznie wiedzieć musisz różnic i czasy, kiedy trzeba rozmawiać szczerze o tym, co cię trapi. Upewnij się, że można usiąść i to zrobić wiedząc, będziesz słyszał i szanowane, a które oferują tego samego w zamian.

Jeśli masz młodych dorosłych lub wiek Kolegium młodych dorosłych mieszkających ze sobą, staram się nie oceniać i komentować każdy aspekt ich życia – muszą podejmować własne błędy – i uczyć się od nich. Niech wiedzą, że tam jesteś, będziesz zadowolony słuchać lub oferują porady – jeśli o to poprosi.

Nie dajcie się rozłączyła się mając wszystko na swój sposób. Nauczyć się kompromisu. To jest w porządku, jeśli ktoś kupuje inny detergent do prania, niż jesteś przyzwyczajony. Wybierz swoje walki i starają się mieć jak najmniej squirmishes jak to możliwe.

Wiem, że nie będzie czasu poślubnej, i czasem rozczarowanie, kiedy zastanawiam się, czy podjął właściwą decyzję, ale również wiedzieć, że to też minie.

Przyjąć, że zmiany są nieuniknione. Nie schnąć przez co kiedyś było-objąć teraz i wybrać się znaleźć dobro w każdym dniu.

Daj sobie prywatność, wciąż wybić i być taktowny cichy, odpoczynku, a sam czas.

Bądź wrażliwy, jeśli twój ukochany działa dziwnie, mogą być przeżywa coś, czego nie można udostępniać lub zwerbalizować, jest czas, aby być czuły i cierpliwy ze sobą.

Zaplanuj niektóre posiłki lub czasy razem, ale nie przesadzaj.

Zatrudnij opiekuńczość lub chore help-nie oczekiwać, że rodzina to wszystko zrobić.

Znaleźć sposoby, aby być potrzebne i dają. Pomóc-ofertę do zrobienia spójną pracę.

Staram się nie narzekać zdrowia lub warunków życia-wszystko nie może być doskonały, ale jeszcze może być lepiej niż inne opcje.

Powstrzymać się od komentowania swoich życiowych wyborów-jak się ubierać, gdzie oni chodzą do kościoła (lub nie), stan ich małżeństwa zrobienia więcej słuchać niż doradztwo.

Zaprzyjaźnij się i połączeń, nie opierają się na swojej rodzinie za swoje wszystko.

Uśmiechnij się, łatwo się dogadać, i pokazać wdzięczność, to jest zaraźliwe, więc może dostaniesz niektóre w zamian.

Jeśli masz problem, nie pozwól, by jątrzyć. Siadaj, powiedzmy spokój, mieć na uwadze możliwe rozwiązanie, a następnie zająć się nim i pozwolić jej odejść

Około sześciu miesięcy do roku po przeprowadzce razem, zaczniesz na osiedlenie się, ale to jest, gdy okres miodowy zaczyna mijać – być gotów do jazdy, że pierwszy okres rozczarowania. Będzie trwać do dwóch lat na to, aby poczuć się jak w domu. Możesz czuć się samotny w czasach, zagubiony i niezdefiniowane.

Pamiętaj, aby dotrzeć do nowej społeczności dołączyć do klubu, starszy centrum obywatelem lub kościół, poznawaj nowych przyjaciół, nawet jeśli jest to trudne i przerażające, to będzie warto. Wszyscy potrzebujemy przyjaciół.

Starsi, akceptować swoje honorowe miejsce i godności-you posiadać specjalne miejsce w rodzinie, ale trzeba wiedzieć, że i właścicielem go najpierw, zanim ktokolwiek inny. Uosabiają poczucie mądrości, zaufania i szacunku w sobie-inni zaczną odczuwać je, gdy są wokół ciebie.

Spodziewam się, że w pewnym momencie będziesz miał wielką walkę lub nieporozumień. Rodziny robić takie rzeczy. W porządku. Wybacz siebie. Bądź szybki, aby powiedzieć: „Przepraszam.” Śmiej się o tym. Nawet jeśli nie były krzyki i Bielnik zaangażowany, to co? Ludzie działają szalony czasami. Kto jeszcze może działać z innym niż swojej rodzinie?

Opieka Rodzina jest częścią tego, kim jesteśmy. Żadna ilość pieniędzy można kupić miłości. Jeśli jesteś błogosławiony wystarczy mieć tyle odważny rodziny, którzy chcą być razem, kochać i dbać o siebie w taki czy inny, być wdzięczny.

Byłem opiekunem rodziny. I przyniósł mi matka, która Parkinsona i Alzheimera, do naszego domu. Zbudowaliśmy jej mieszkania na naszym domu. Mieszkała z nami przez blisko trzy lata. Więc wiem, co opiekunowie twarz. Wiem, jak trudno czasami może to być: praca fizyczna, cofająca emocjonalna, która zostanie wyrzucony do góry, szczep mieszkają razem po latach prowadzenia własnego domu. Wszystko to odbywa się przyzwyczaić.

To dobrze być wściekły, zraniony lub sfrustrowani członka rodziny. Rodziny są sprężyste. Oni wiedzą, jak kochać i przebaczać ostra łatwo (lub w niektórych przypadkach, w końcu). Jak mój przyjaciel i towarzysz autor Cheryl Kaye Tardif mówi: „Nie chodzi o to, jak żyć z rodziną, bez nienawiści je-to o życiu z rodziną bez ich zabijania! Można nienawidzić wszystko, co chcesz!”

Emocje przychodzą i odchodzą. Zaangażowanie Rodzina jest głęboka.

Zmiany życiu i ludzie nie są idealne, ale rodzina jest wielka rzecz mieć.

~ Carol D. O’Dell

Autor macierzyństwa matkę córkę za zabawny i bolesne Memoir

dostępny na Amazon

Carol D. O’Dell jest autorem macierzyństwa matkę córkę na Humorystyczny i bolesne Memoir, o swoich doświadczeniach opiekujących matką przez chorobę Alzheimera, Parkinsona oraz chorób wieńcowych. Kreatywny nauczyciel pisania i głośnik inspirujące, O’Dell jest często opisywany w rekolekcji i konferencji opiekunów i opieki zdrowotnej i geriatryczne profesjonalistów.

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza gastronomiczna