Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Jesteśmy szybko skierował się do zgiełku „świątecznym”. Pogoda jest fajne, ale kalendarz społecznej nagrzewa się! Jest to czas, kiedy „wydarzenia” czasem przesłaniać sens i znaczenie rzeczywistych wakacji. Z wakacji tuż za rogiem, a na liście rzeczy do zrobienia montażu … jak znajdziesz czas, aby być wdzięczni?http://bratbud.szczecin.pl

To łatwe! Spróbuj tych 3 prostych wskazówek:

1. Uruchom dziennik wdzięczności

I początkowo słyszał o tej koncepcji lat temu na Oprah! Kup sobie czasopism lub spirali związany notebooka i harmonogram ze sobą każdy dzień / tydzień / miesiąc w celu odzwierciedlenia tego, gdzie jesteś i przyznać 3 – 5 rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni. Nieważne jak gorączkowy lub straszne rzeczy mogą być albo czują, zawsze jest coś, za co możesz być wdzięczny! Nie wystarczy napisać: „Jestem wdzięczny za mojego małżonka.” Zamiast tego, powinny być konkretne i starają się uchwycić uczucia wdzięczności, takich jak: „Jestem wdzięczna za silne ręce Briana i wspaniałe powrotem ściera on daje mi moje łagodzeniu napięć”.

Zaczynając swój dziennik może czuć się niezręcznie w pierwszym, ale im więcej robisz, tym łatwiejsze i bardziej opłacalne staje. Ponowne czytanie może być również doskonałym pick-me-up kiedy już miał szczególnie zły tydzień. Trudno pozostać w dół, gdy widać czarno na białym wszystko, co masz, za które jesteś wdzięczny!

2. Dzięki temu jest w dawaniu!

Jeden z najlepszych wakacji mój mąż, Brian i ja byłem rok przyjęliśmy dwóch żeglarzy z lokalnej bazy morskiej. Byli to dwaj młodzi rekruci przechodzi szkolenia podstawowego i nie zostały wyłączone bazy przez około 8 tygodni. Wybrałem je z centralnej lokalizacji i przyniósł je z powrotem do naszego domu. Miałem już indyka do piekarnika i zaczął gotować jakieś bułki cynamonowe na śniadanie. Przypadkowo spalone dna wszystkich rolek! Byłem tak rozczarowany, a trochę zakłopotany, ale młodzi ludzie byli uprzejmi (i głodny!). Są odcięte dna i zjadłem je, komplementy mnie w tym procesie. Byli tak zadowoleni, że mamy „prawdziwe jedzenie”!

Nasza rodzina jest zadowolona spędzać czas z młodych mężczyzn, a po obiedzie, zachęcaliśmy chłopców zadzwonić do swoich rodzin. Każda rodzina była bardzo zadowoleni, aby usłyszeć od swojego syna i wiem, że miał w domu gotowane posiłek (nie spalić obiad), tak daleko od domu. Skończyło się na bycie prawdziwym błogosławieństwem dla nas, jak i młodzi mężczyźni, którzy w naszych wspólnych uroczystościach.

Nie wiesz, jak dać z siebie? Przynieś posiłek do znajomego lub sąsiada, który mogłby zachętę wolontariuszem w lokalnym spiżarni żywności lub PADS lokalizacji, skontaktuj się z lokalnym kościoły w swojej okolicy i zobaczyć, co potrzebuje użytkownik może być w stanie wypełnić. Gwarantuję Ci znacznie wyższy zwrot niż to, co rozdawać! Zajmuje również zaskakująco mniej czasu, niż można by pomyśleć.

3. Pamiętaj, co naprawdę ważne

W końcu, to nie będzie miało znaczenia, kto dokonał indyka, jeśli ciocia Sue przyniósł jej szczególną ciasto lub która drużyna wygrała mecz piłki nożnej. Co będzie miało znaczenia są odpowiednie połączenia pogłębił ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a wspomnienia, które można zapisać w swoim sercu. To naprawdę małe rzeczy … jak stoi w kuchni rozmawiając z Wielkiej babci, a ona rzeźbi ptaka i wymyka ci kawałek mięsa, gdy nikt nie patrzy. Albo wszyscy siedzą wokół stołu korzystających deser i udostępnianie jednej rzeczy są naprawdę wdzięczny za ten rok.

Zamiast cofa do kanapy lub telewizora po posiłku, grać każdy gra może cieszyć się, lub po prostu usiąść razem i naprawdę słuchać siebie nawzajem. Możesz być zaskoczony tym, co będzie się nauczyć. Kto wie, może po prostu rozpocząć nową tradycję!

Życzę znaczący Świąt!

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza gastronomiczna