Atrakcje turystyczna na Kaszubach

Atrakcje turystyczna na Kaszubach

Jest to jeden z pięknych i malowniczych stanów Stanów Zjednoczonych Ameryki. Washington oferuje szeroki odmian dla osób podróżujących w rekreacji, zwiedzania, zabawa, przygoda i relaxation.Adventures jak wędkarstwo, żeglarstwo, jazda na rowerze, piesze wycieczki, kempingi są dostępne dla turystów. Hotele i restauracje są łatwo dostępne z różnych jedzenie do wyboru.portugalia przewodnik Zakwaterowanie jest dostępne w hotelach, zajazdów i kurortów, które są najczęściej wykorzystywane do celów turystycznych. Washington oferuje szeroki wybór miejsc i przedmiotów, aby zobaczyć i cieszyć się. Wraz z gór, wodospadów, rzeźby, muzeum ma też dużo więcej w innych kategoriach, takich jak ogrody kwiatowe, winnic, gospodarstw rolnych, parki narodowe itp Ty, jako turysta, znajdzie różne rodzaje atrakcji w stanie Waszyngton. Wszystkie takie interesujące miejsca i przedmioty mogą być podzielone na kategorie takie jak historyczne, kulturowe, naturalne, zabawy itd.

Historyczne atrakcji

W historycznych atrakcji, Waszyngton zaoferuje Ci szansę, aby odwiedzić muzea i galerie, Latarnie, zabytków, rzeźby itp Odsiewów uczyni podróż romantyczny, wymagający dla Ciebie. latarnie Washington State są miejscem dla takich doświadczeń. Muzea i galerie są obecne wszędzie. Więc są tam również w Waszyngtonie. Muzea w Waszyngtonie zaprezentować historię i kulturę kraju. Istnieją różne rodzaje muzeów – dla wagonów, muzeum rocka, muzeum szkła, lotnictwo, sport, muzea nauki, muzeum wielorybów itp Odwiedź je jeśli lubisz poruszania się wokół starych przedmiotów i znaleźć swoją historię.

Atrakcje kulturalne

Dużo wiele atrakcji historycznych i kulturowych są tam dla ciebie. Jest chihuly Most of Glass Bridge of Gods, Seattle Ballard, Bellingham Fairhaven, Gig Harbor zabytkowego nabrzeża, Teatr 5th Avenue, Alki Point, a Ansorge Hotel Museum itp Tak wiele takich ciekawych miejsc istnieją. Zawsze można korzystać z takiej wizyty w tych miejscach Washington ma także kilka słynnych rzeźb, pomników i rzeźb, w swojej possession.Washington posiada bogate dziedzictwo kulturowe, które jest atrakcyjne dla turystów również. Ahtanum MissionYakima, WA, Ahtanum Mission, Alpowai Interpretive Center, Clarkston, WA, Alpowai Interpretive Center, Buffalo Eddy petroglify Clarkston, WA, Cathlapotle PlankhouseVancouver, Waszyngton to tylko niektóre z atrakcji dla tourists.If chcesz przyjrzeć Indianina styl życia w Waszyngtonie, jesteś mile widziany. Istnieje wizyty w indyjskim kraju.

Atrakcje przyrodnicze

Naturalne atrakcje to duża część atrakcji turystycznych Waszyngtonu. Dostaniesz zajrzeć do wielkich i pięknych ile kosztuje autocasco gospodarstw rolnych, gospodarstw sadowniczych, Alpaca i Llama gospodarstw. Wycieczki organizowane są rolne dla zainteresowanych turystów. Fruit Farm wizyta może być ekscytującym rozwiązaniem nawet dla dzieci. Tyle plaże są tam w Waszyngtonie z tak wielu oferowanych urządzeń. Niektórzy używają systemu nie ma samochodu w ciągu 20 mil od plaży. Istnieje tamy dostępne na wizytę. Jeśli odwiedzasz Waszyngton maja do sierpnia, będzie widzem do wielkiego Washington kwiat w ogrodzie kwitną. Są gorące źródła, jeziora, wodospady, góry i wulkany znajdujące się w Waszyngtonie z okazji wizyty turystycznej. Waszyngton ma rozwijający się przemysł wina, które również przyciągają wielu turystów. Można odwiedzić winnice i winnice. Istnieje 300 Plus winnice w Waszyngtonie, które są otwarte dla zwiedzających. Mount St. Helens, Mount Rainier, Mount Baker to tylko niektóre z wulkanów znajdujących się w Waszyngtonie, który może być świetna zabawa dla turystyki pieszej i rowerowej, skiing.Wildlife przeglądanie jest możliwe dla miłośników przyrody. Istnieje kilka parków narodowych, takich jak Olympic National Park, Mount Rainier National Park i North Cascades National Park. Istnieje wodospady, które są dostępne poprzez spacery po zielonych lasach. Inni mają być osiągnięte przez samochody. Bridal Veil Falls, Bear Creek Falls, a węgla spadnie to tylko niektóre z nich.

Zabawa

Jeśli chcesz trochę zabawy dla Ciebie i Twojej rodziny, Waszyngton nie zawiedzie. Posiada parki wodne dla przyjemności turystów. Jest to festiwal latawca w Waszyngtonie odbywa się co roku. W parkach wodnych, znajdą Państwo 40 przejażdżki. Istnieje również 14 zjeżdżalnie. Niektóre z parków wodnych Wild Waves Federal Way, centrum wodnego w Moses Lake. Jeśli lubisz latawiec, to istnieje szansa na uzyskanie swoje ręce na jej temat w Waszyngtonie. W Long Beach, coroczny festiwal organizowany jest latawiec, który jest bardzo popularny.

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza noclegowa