Kaszubski informator turystyczny

Kaszubski informator turystyczny

Prowadzenie dziennika nie może być tylko korzystne dla ciebie jako jednostki, ale może być również korzyści dla swojej rodziny. Pamiętasz rodzinne wakacje do Disneylandu, kiedy było 12? Co 20-lecia rodzica? Lub urodziny kiedy skończyłam 15 lat? Nowy dom, w którym przeniósł się w 8. klasie? Ukończenie liceum?

producent toreb zakupowych

Wszystkie te wspomnienia rodzinne z imprez rodzinnych - wszystkie te momenty w czasie, teraz przeszłość.

Czasopismo rodzina jest książka lub seria książek, w których członkowie rodziny mogą Czasopismo o wszelkich zdarzeniach, które miały miejsce. Na przykład, nie może być jedna osoba journal, że bierzesz do każdego łączenia rodzin uchwycić bieżących wydarzeń z roku na rok. To może mieć zdjęcia, pamiątki i zapisów księgowych z tych, którzy wzięli udział w spotkanie. Czasopismo może również zawierać litery, zapowiedzi i inne nowości od członków rodziny.

Rodzice mogą dziennik codziennie do swoich dzieci i zawierają zdjęcia, rysunki i inne pamiątki. Dziadkowie mogą tworzyć dziennik rodziny wypełnione obrazami, myślami i doświadczeniami wnuków. Dzieci mogą rozpocząć relację z rodzicami, dzieląc się swoimi doświadczeniami, marzenia i pragnienia. Rodzina może zachować sport, śpiew, taniec, lub inne działania czasopismo nagrywanie niezapomnianych chwil i zdarzeń.

Można utworzyć relację z podróży rodziny. Jest pakowany i wziąć ze sobą na każdym wypoczynku rodzinnego. Każda rodzina członek może journal ich codzienne lub cotygodniowe doświadczenia. Jest to idealne miejsce, aby dodać zdjęcia do wypoczynku, jak również inne elementy, takie jak adresy i numery telefonów, w którym mieszkaliśmy, nazwy restauracji, gdzie jedli, czy zabytków i innych atrakcji odwiedzonych. Można nawet zawierać inne pamiątki, które zostały zebrane podczas każdej podróży.

Dla tych, robić zdjęcia z Santa, może to być wspaniałe wspomnienia rodziny, które można nagrywać z roku na rok. Od pierwszego dziecka Bożego Narodzenia, zdjęcie zrobione z Santa może udokumentować wzrost i wspomnienia. Można też zabrać rodzinę na specjalnym miejscu i ma roczną zdjęcie. Specjalne miejsce może być na podwórku lub w górach, w dowolnym miejscu twoja rodzina cieszy się z bycia razem. Następnie każda osoba może Journal, gdzie są i co robią w tym roku. Młodsze dzieci mogą narysować lub napisać z kredką w czasopiśmie rodzinnego.

Twój dziennik rodzina może obejmować domu lub domów, w których żyłeś. Można udokumentować swoich domów rodzinnych przez lata. Jeśli nigdy nie przeniósł, można robić zdjęcia po zmianie koloru farby lub jako liści rosła. Każdy członek rodziny może napisać roczną pamięć mieszka w tym domu.

Inną funkcją dzienniku rodziny może nagrywać historie zdrowotne członków rodziny. Staje się to czasopismo medyczne dla łatwego odniesienia do przeszłości historii medycyny. W tym samym czasie, można nagrać swoje drzewo genealogiczne.

Czasopismo rodzina staje się zachowywała pamiątkę i wspaniały, niezapomniany projekt i przygody, że cała rodzina może pracować nad sobą. To jest coś, co staje się bezcennym skarbem książka wypełniona wspomnieniami, które można podziwiać w nadchodzących dziesięcioleciach.

Copyright 2003 Doreene Klemens All Rights Reserved

Doreene Clement jest twórcą, The 5 Rok Journal, czasopismo, gdzie można czasopismo swoje życie w jednej książce , przez okres 5 lat. Można zwiedzać książkę http://www.the5yearjournal.com

dkcomni@aol.com 480.423.8095

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *