Kaszubskie swiatynie i zbory

Kaszubskie swiatynie i zbory

Jednym z najbardziej zabawnych rzeczy o chodzenie do kościoła dla małych dzieci są przedszkola rzemiosło Sunday School oni mogli zrobić. Są to najlepiej zachowana tak proste i przyjemne jak to możliwe, rączki mogą uzyskać prawo tam i zrobić większość samych prac. Bądź przygotowany, aby pomóc w razie potrzeby, ale w przeważającej części, niech to być własne kreacje.

Jedna bardzo prosta sprawa dla przedszkolaków, aby to Mat Modlitwa. Dostarczyć próbkę lub odrzucone kawałki dywanu i trwałych markerów dla dzieci. Jest to jeden z najprostszych rzemiosła, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić im kolor i ozdobić je wszystkim siebie. Jak będą one najprawdopodobniej nie będzie mógł pisać swoje imiona, możesz to zrobić po każde dziecko wybrał kawałek dywanu on lub ona chce. To będzie bardzo wyjątkowy dla nich, jak będą używać je każdej nocy, aby uklęknąć na jak mówią ich modlitwy przed snem.

Żadna historia nie Biblia jest bardziej popularne wśród małych dzieci niż Coat Józefa w wielu kolorach. Jednym z najprostszych i zabawy przedszkolaków rzemiosła niedziela szkoły jest Płaszcz Józefa. Kiedy opowiadam tę historię do swojej klasy, można wykonać ze sobą dziecko co jego własny płaszcz i wielu kolorach. Trzeba będzie wyciąć niewielki wzór płaszcz z wyprzedzeniem dla każdego członka swojej klasie. Następnie dostarczamy artykuły dla dzieci wyciąć kwadraty lub inne kształty w różnych kolorach. Zużyte rolki papieru ściana będzie dobrze działać w tej sprawie. Następnie niech dzieci skleić swoje kolorowe kształty ich sierści wzorca. To daje im coś pokazać rodzicom, jak wyjaśnić tę szczególną historię.

Wiosna to czas Paschy i nowego życia. Jest to doskonała okazja, aby korzystać z przedszkola rzemiosła Sunday School pokazać dary Bożego nowego wzrostu. Trzeba będzie zapewnić małym sadzarki lub małych pudełek z tworzywa sztucznego i gleby dla tego projektu. Użyj różne nasiona do sadzenia. Pomoc dzieciom umieścić w zalewania gleby aż do połowy znaku sposób na plantatorów. Dodaj kilka nasion, a następnie przykryć trochę więcej ziemi doniczkowej. Dzieci dostaną się do wody i oglądać swój zakład w każdym tygodniu, aby sprawdzić postęp. Kiedy zacznie się rozwijać, niech dzieci podejmują swoje skarby ze sobą do domu, aby opiekować.

Są to tylko wierzchołek lodowej berg, jeśli chodzi o pomysły rzemiosła przedszkola szkółki niedzielnej. Przy odrobinie wyobraźni, to na pewno, aby móc tworzyć własne pomysły.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej porad na Parenting Magazine to dlaczego nie przejść do strony autorów dziś ton wielkiej Parenting Advice.

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza noclegowa