Kaszubskie zespoly ludowe

Kaszubskie zespoly ludowe

Istnieje wiele wyzwalaczy, które można wykorzystać, aby utrzymać ukochanej pamięć żyje: Specjalne posiłki na wakacje, ulubiony przepis cookie lub szlak turystyczny do naśladowania, gdy jesteś przygnębiony. Mimo swojej ukochanej obraz jest zawsze obecny w swoim umyśle, fotografie uchwycić szczególny moment lub pewnej ekspresji, która wywołuje miłe wspomnienia. Chociaż te przywołania może przytłoczyć was nieobecności, są one również pomaga w procesie gojenia i zachować pamięć o nim.

Utrzymanie pamięć o nim przez sztukę

Istnieją inne twórczych sposobów, aby zachować wspomnienia żywe. Artystycznym hołdem wisiał w domu nie tylko rozjaśnia swoje miejsca na ścianie, ale także daje wrażenie, że twój ukochany uśmiecha się na siebie i ochrony domu. Artyści mogą interpretować lub skopiować obraz z fotografii, dostarczają dowolne wyrażenie lub tła, z ukochaną osobą w ulubionym miejscu w parku lub na zewnątrz przed kościołem, na przykład. Z pamiątkową malarstwa, można dostać się uchwycić istotę swojej ukochanej pamięci w hołdzie, który służy również swoje potrzeby emocjonalne.

Sztuki włókienniczej kołdra jest dzieło sztuki, które będzie uczcić pamięć ukochanej z tekstury, obrazów, kolorów i pamiątek. Można wybrać się skupić na jego ulubiony kolor, hobby lub lokalizacji i budowy kołdrę wokół tematu. Gdyby była w domu w górach i miała łagodniejszy osobowość, można przyszyć niebieskie grzbiety do życia w mozaice blues, purpury i zieleni. Można wyciągnąć stare artykuły odzieżowe, dziecko koc, a nawet skopiowane zdjęcia i tkaniny dzieło ukochaną osobą w historii, w tym nowym hołd tekstylnym. Jedną z korzyści koncentrując się na projekcie tekstylnego jest to, że przywołują wspomnienia i zachować je przy życiu zgodnie z subtelną mgiełką jego zapachu z odzieży, a następnie zakończyć z nowym kawałkiem spreparowanym od starego.

Przechowywać Alive Memory w Specjalnej Book lub Pudełko pamiątek

Zbierz litery, cytaty, notatki, zdjęcia i listy przerzucać każdej chwili jesteś przygnębiony. Montaż wszystkich materiałów w sobie może być katharsis choć trudny proces, i wielki przejść do zasobów, gdy czujesz potrzebę zregenerowanie achy serce. W przeciwieństwie do malarstwa, ta książka pamięci honoruje namacalną żywą pamięć o ukochanej.

Noś żywej pamięci jako dzieło sztuki

Wielu ludzi kocha pamiątkową biżuterię dla zachowania pamięci żywy. Praktyka ta sięga czasów wiktoriańskich, gdy zawieszka żałoba była noszona przez wdowę przez okres jednego roku po śmierci małżonka Dzisiaj, zawieszka może być wykonany z zamkiem popiołu włosy lub kremacji, a spersonalizowane wirować ukochanej ulubione kolory własne. Możesz nosić biżuterię blisko serca lub wokół lusterku jak znak ochronny.

Choć jest to dość bolesne i często wydaje się sprzeczne z intuicją, aby starać się zachować pamięć o nim, twój ukochany jest częścią ciebie. Odpychając jego pamięć bok będzie pogrzebać tylko swój własny smutek niż pomaga przetwarzać. Tworzenie piękny hołd pomogą Ci poruszać się z miejsca żałoby do akceptacji i wewnętrznego spokoju.

Adrienne Crowther jest założycielem i właścicielem Shine On jaskrawo, zasobu online dla artystów-made, przystępne pomników, w tym urny kremacyjne, pamiątkową biżuterię, pomnik sztuki tekstylnej, pamięci obrazy i wiele innych. Firma została utworzona w celu zaoferowania alternatywę dla najczęściej zlecanych, masowo produkowane pomników na dzisiejszym rynku. Shine On Brightly oferuje szeroki wybór pięknych pomników, które są wykonane w USA.

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza noclegowa