Kaszuby - miejsce dla calej rodziny

Kaszuby - miejsce dla calej rodziny

Muzeów Smithsonian są faworytami dla rodziców i dzieci w każdym wieku (a rodzice kochają wstęp wolny). The National Air Space Museum (Independence Ave w 4th Street, SW) dysponuje największą kolekcję samolotów i statków kosmicznych na świecie. Ulubiony zabytki to oryginalny Wright Flyer 1903, The Spirit of St. Louis, moduł dowodzenia Apollo 11 i księżycowy próbki skał, które odwiedzający mogą dotknąć. Teatru i planetarium pokazy IMAX rywalizować dowolny film blockbuster (większość pokazy mają za osobę za wstęp).

Muzeum Historii Naturalnej (10th Street Konstytucja Ave. NW) jest także ulubionym z rodzinami. Muzeum dysponuje dinozaura, wielorybów i wyświetla rekina, jak również legendarny Nadzieja Diamond. Nowa wystawa motyli i roślin: Partners in Evolution zaprezentuje żywych motyli i roślin w zamkniętym pawilonie (otwarcie lutego 2008). Odkrycie pokoju w Muzeum Historii Naturalnej jest praktyczne pomieszczenie dla rodzin i studentów. W pokoju znajduje się czynności z wykorzystaniem obiektów prawdziwe muzeum i artefakty. Twoje dzieci mogą czuć się skóry krokodyla lub przymierzyć ubrania z innego kraju.

Ciesz poznawania innych kultur w Narodowym Muzeum Indian Amerykańskich (Fourth Street Independence Ave., S.W.), wykazując Native American przedmiotów z dawnych cywilizacji prekolumbijskich przez obecnych czasach czy Smithsonian Anacostia Community Museum (1901 Fort Place, SE), skupiając się na kulturze afro-amerykańskiej. Krajowy Zoo (3001 Connecticut Avenue NW) oferuje ponad 400 różnych gatunków zwierząt z całego świata, z Witamina k2 gigantycznym pand jednym z najbardziej znanych eksponatów.

Na cmentarzu Arlington, zabrać dzieci na Grobie Nieznanego Żołnierza (formalnie Grobie Unknowns) do zmiany warty, która odbywa się co godzinę od listopada do marca (co pół godziny w okresie od kwietnia do października). Jest to zdecydowanie pamięci do kawy.

Dla początkujących artystów, Washington DC jest smorgasbord inspiracji. The National Portrait Gallery (ósma i ul F, NW) i Amerykańskie Muzeum Sztuki Smithsonian (8 i F Ulice N. W.) wyposażone są słynne portrety i największy zbiór sztuki amerykańskiej w świecie. Hirschhorn Smithsonian Museum and Sculpture Garden (na rogu Seventh Street SW i Alei Niepodległości) funkcje sztuki nowoczesnej i współczesnej. Smithsonian National Museum of African Art (950 Independence Avenue, SW) charakteryzuje się nowoczesną i starożytną sztukę z Afryki. Smithsonian Freer Gallery (Jefferson Napęd na 12th Street, SW) znajduje się światowej sławy kolekcję sztuki ze Wschodu (Japonia, Korea, Chiny, Południowej i Azji Południowo-Wschodniej) i Smithsonian Sackler Gallery (1050 Independence Avenue, SW) podłączonego do swobodniejszy, wykazuje chińskiej, starożytnego Bliskiego Wschodu i sztuki azjatyckiej.

Nikt nie może oprzeć oglądania prawdziwe pieniądze są drukowane na wycieczkę w Biurze grawerowania i drukowania (14-ty C św., SW).

Jakie dziecko nie chce być szpiegiem? International Spy Museum (800 F Street, NW) jest pierwszym i jedynym muzeum publiczne w USA poświęcona wyłącznie do szpiegostwa i jedynym na świecie w celu zapewnienia globalnej perspektywy na all-but-niewidzialny zawód. Posiada największą kolekcję artefaktów związanych z międzynarodowymi szpiegowskich historii umieszczonej na widok publiczny.

Każdy ma swój ulubiony pomnik w Waszyngtonie, a Washington Monument (15th Street, SW) jest ulubieńcem dzieci, prawdopodobnie ze względu na widoki. Zjedź windą na górę pomnikiem pierwszego prezydenta naszego narodu, i cieszyć zabytków miasta z widokiem z lotu ptaka. Położony na północ od Washington Monument jest Vietnam Veterans Memorial i Lincoln Memorial.

Wszystkie zwiedzania jest zobowiązany do pracy na apetyt. Na szczęście, Waszyngton ma wiele restauracji przyjaznych rodzinie. ESPN Zone (555 12th St. NW) oferuje rozrywkę w Sports Arena, z różnych gier konkurencyjnych (i menu, które ucieszy dzieci i rodziców). Hard Rock Café (999 E St. NW) jest to świetne miejsce dla nastolatków. Food court na Union Station (50 Massachusetts Avenue NE) ma ponad 30 casual dining wyborów w jednym miejscu oraz pociągi, sklepy i kina. Fuddruckers (734 7th St NW lub 1216 18-te St NW) jest domem Gourmet Burger make-your-own, plus kurczak, zup i sałatek. Old Glory grill (3139 M Street NW) to zwykła restauracja Georgetown z wyborem grilla żeberka, wieprzowiną i kurczaka kanapki, hamburgery i sałatki. Retro chain diner, Johnny Rockets (2000 Penn Galleria, 3131 M Street, NW, 1718 Connecticut Ave. NW) oferuje wiele przyjaznych dzieciom jedzenie w atmosferze zabawy. Słodki Thomas (3214 P St NW) został wybrany najlepszym Ice Cream Parlor przez mieszkańców.

Jeśli twoja rodzina jest kierowany do Waszyngtonu, CRSHotels.com ma doskonały hotel dla ciebie. Wybierz Phoenix Park Hotel Capitol Hill Suites, Georgetown Hill Inn lub Best Western Capitol Skyline. Pobyt w Lombardy Hotel, Henley Park Hotel, Georgetown Suites, Morrison Clark Historic Hotel, czy Washington Plaza.

Znajdź swój hotel Washington DC

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *