Kiedy najlepiej jechac na Kaszuby?

Kiedy najlepiej jechac na Kaszuby?

Organizuje spotkanie rodzinne mogą być ogromne przedsięwzięcie, ale wynik jest ważną okazją, które będą cenionych na najbliższe lata. Gdy zdjęciowej idealne spotkanie rodzinne, wszystkie elementy mogą wydawać się niemożliwe, aby zdjąć. Trick do koordynowania udany zlot rodzinny jest compartmentalize: Utwórz listę wszystkich zadań, które trzeba wykonać i wypełnić je jeden po drugim.epo-serwis.pl

1. Określ, którego rodzina zjazdu jest Na

To może wydawać się głupie, ale dowiedzieć się, kto jest stroną rodzinie spotkanie jest dla uprości cały proces i złagodzić wiele z początkowego stresu ( „Jak będę karmić 100 osób?”). Najczęstszym łączenie rodzin kręci się wokół potomkowie jednej pary – na przykład swoich rodziców lub rodziców swojego męża. Może to obejmować wszystkich waszych braci i sióstr i ich żon i mężów, wraz z żadnego ze swoich dzieci.

2. Tworzenie listy

Jeśli twoja rodzina jest na większej stronie i zawiera wiele krok rodzeństwo, ciotki, wujów i przyrodnich braci, spisując listę wszystkich członków rodziny jest kluczowa. Zapominając zaprosić członka rodziny jest to świetny sposób na rozpoczęcie Family Feud – uniknąć tego wstydu, tworząc listę i konsultować się z innymi członkami rodziny, ponieważ mogą one być świadomy niedawnego powrotu krewnego Myśleliście wciąż mieszkał we wschodnich Chinach ,

3. Wybierz lokalizację

Jednym z kluczowych elementów udanego rodzinnego zjazdu jest to dobra lokalizacja. Jeśli twoja rodzina jest rozłożone na kilka godzin w wielu kierunkach, poszukiwania lokalizacji, która jest geograficznie w równej odległości od większości członków rodziny (z preferencją do starszych), ale stanowi również okazję do dodatkowych działań, które będą odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. (Kącik dla starszych ludzi, dużo miejsca, aby uruchomić lub rzucać piłki nożnej dla młodszych). Parki często wynajmujących pawilony dla funkcji, takich jak zjazdy rodzinne, a także kościoły będą wynajmować sale drużyny. Podobnie, twierdząc kilka piknik ławki położonym wśród piasku boisko do siatkówki, grill pit, potok, a szlaki turystyczne zapewni liczne działania.

4. Adres Żywności

Jeśli jest budżet na spotkaniu rodzinnym, należy rozważyć wynajęcie cateringową, lub skontaktować się z lokalnej restauracji, aby zapytać o pakietach rodzinnych. Liczne restauracje będą sprzedawać całych patelnie żywności w jednorazowych tacek aluminiowych. Jeśli budżet jest napięty lub Twoja rodzina jest pełna dobrych kucharzy, sugerują, że spotkanie będzie w Potluck mody, dzięki czemu każdy członek, aby zaprezentować swoje umiejętności gotowania i oferują swoje ulubione danie. (Utwórz listę, która przynosi co oczywiście nie są więc dziesięciu różnych desery i jeden ENTRA © e!)

5. Wybierz Inne / Rozrywka

Nowością posiadania wszystkich członków rodziny wraz zwykle wystarczy, aby utrzymać zainteresowanie wszystkich uczestników (z wyjątkiem dzieci), ale o kilka działań może pomóc wyeliminować nudę, które mogą rozliczać się przed nadmiernym rozmowy. Jak wcześniej wspomniano, miejsce, które wybrać można również prowadzić do działań, na przykład, o zjazd rodzinny na jezioro zapewni członkom rodziny możliwość pływać, ryb lub kajak. Zabrać ze sobą siatkówkę, Frisbee, lub grę Twister dla młodszych. Jeżeli spotkanie odbywa się na kempingu, pamiętać, aby przynieść marshmallows i kindling na przyjemny nocy przekąskę.

Jason Kay zaleca stworzenie stron y internetowej organizować swój zjazd rodzinny. Wykonaj jedno szybko i łatwo za pomocą darmowy budowniczy stronie internetowej. Przeczytaj opinie Weebly aby sprawdzić, czy ich budowniczym jest odpowiedni dla swoich potrzeb.

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza noclegowa