Kuchnia kaszubska

Kuchnia kaszubska

Kobiety, które znam i czytać o często mówią, że czują się przytłoczeni ich życiu. Kariera, dzieci, partner do domu. Gdzie jest czas dla mnie pytają? Ale jest to pytanie bardzo wezwanie do zmiany, czy jest to pytanie retoryczne?

Może to być w podobny sposób wiele kobiet reagowania na okołomenopauzalnym problemy? Na jesieni 2007 roku lokalny sprzedawca ubrań damskich zadzwonił do mnie. Powiedziała mi, że reklamowane menopauzy grupę wsparcia w gazecie, żeby mogła dzielić się nauczyła i pomóc innym kobietom. Ale nie jedna kobieta odpowiedziała na jej reklamy! Ona po prostu nie mógł zrozumieć, bo kobiety były nieustannie mówi do niej w sklepie o swoich sprawach. (To nie dziwi mnie w ogóle nie odpowiedzieli na moje wezwanie kobiety do przyjęcia podróż menopauzy, ale to historia na inny czas).

Doszliśmy do wniosku (i wiem, że jest to uproszczona analiza), że (niektóre) kobiety chciały narzekać, co się z nimi dzieje, ale nie zainicjować zmianę. Czy to samo uczucie zużyte?

Jak możemy połączyć nasze życie osobiste i praca jest kwestią wyboru. Nie mówię, że to łatwe. Ja mówię, że jest to konieczne, aby dać ten temat dokładnie przemyśleć. Ponieważ jest tylko tyle godzin w ciągu dnia. I jedna kobieta ma tylko tyle energii, aby przejść wokół.

Gdzie jest napisane, że musimy poddać się wyczerpującym, bez radości harmonogramu? Czy to prawda, że ??kobiety muszą umieścić potrzeb każdego innego przed własną rękę? (Myślę szefa, współpracowników, dzieci, partner, kluby usługowe, kościół, itp).

Nieruchomość wszystko robimy w naszym życiu osobistym i pracy wraz z ilością czasu spędzonego na nim i ostrożnie bada przedmioty mogą przynieść zaskakujące rezultaty. Jeśli chcesz wziąć to krok dalej, szybko, bez nadzoru, oceń każdą pozycję od +10 do -10 (z +10 bycia "Kocham go", a -10 "Fuj!"). Dzięki swoim najniższym numerze pozycji masz 3 możliwości:

* Nie rób ich w ogóle

* Czy je na krótsze okresy czasu lub

* Czy je rzadziej

Ta inteligentna ćwiczenia zaprojektowana przez Martha Beck. Używam go często z moich klientów. Możesz być zaskoczony odpowiedziami, które pojawiają. I na pewno będzie zadowolony z czasem zostały uwolnione.

Kuchnia kaszubska

Brenda Lautsch, Associate Professor of Business na SFU w Vancouver, BC, i Michigan State U profesor Ellen Kossek, że współautorem książki o nazwie: CEO of Me: Crafting Life, który działa w pracy elastycznej wiek (Wharton Press).

Jest wypełniona narzędziami do zajmowania się i organizowania życia, które działa na Twoich warunkach. Ich najbardziej zaskakujące odkrycie, że elastyczny pracy (takich jak telepraca, flex-time lub samozatrudnienia) nie oznacza automatycznie poprawić swoją pracę / sytuacji życiowej.

Lautsch był wywiad w radiu CBC wczoraj w Vancouver. Powiedziała, że ??musimy dokonywać wyborów i świadomie przejąć jak zarządzać granice między pracą i rodziną.

Książka pomaga wyjaśnić ich wartości i uczyć się nowych sposobów na własny zarządzać kwestiami pracy / życia. profile również osoby, które odniosły sukces i daje strategie negocjowania zmian. "Ludzie mają większy wybór, niż myślą", mówi Lautsch, sama matka cztery-letni i 10-miesięcznym dzieckiem .

Myślę, że ostatni punkt "ludzie mają większy wybór niż myślimy" to, co próbuję tu powiedzieć. Więc pomyślmy jeszcze zanim po prostu zaakceptować naszą zużyte status.

Copyright 2008 Ellen Besso

Przez jej "Odyssey of Change" programu coachingu, Ellen Besso oferuje średnim wieku kobietom możliwość poruszania się po labiryncie wieku średniego i znaleźć radość pełnią w ich życiu.

Indywidualne plany działania obejmują wzmocnienie połączenia ciała i umysłu; uwalniając przekonania, które ograniczają wzrost; konkretne działania, aby poruszać się do przodu, do idealnego życia.

Ellen jest wyjątkowe kwalifikacje, aby być Twoim przewodnikiem, bo osobiście podróżował przez okołomenopauzalnym i do życia natchnionego jak baba menopauzie! Jej zawodowe referencje obejmują certyfikat jako Martha Beck autokarowych i tytuł magistra w doradztwie z City University.

Aby dowiedzieć się więcej o pracy Ellen i czytać artykuły napisane przez jej kontakt:

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *