Kultura na Kaszubach

Kultura na Kaszubach

Od czasu do czasu lubię bardzo jasno, że nic mi się nigdy nie mówią, jest oryginalny. Żaden z nas nie jest na tyle sprytny, za to. Salomon miał rację, kiedy powiedział, że „nie ma nic nowego pod słońcem”. Cokolwiek powiem prawdopodobnie zostało powiedziane wcześniej , w wielu przypadkach bardziej elokwentnie iz większym przekonaniem.

Jednak, o ile mogę, dać uznanie dla myśli innych. W wielu przypadkach jednak, że po prostu nie może sobie przypomnieć, gdzie usłyszałem lub czytać rzeczy, a potem tylko nadzieję, że po tym, jak zostały zbadane myśli i rozszerzyć na nie (jak to mój zwyczaj), że ktoś (kto nie wie nic na temat lub ma bez względu na mądrości Salomona) przyjdzie po mnie z bronią płonących i nagle twierdzą oryginalność czegoś śmiem powiedzieć. Widzi pan, kiedy po raz pierwszy zainteresował się tych rzeczy, nigdy nie marzył by kiedykolwiek być dzielenie się nimi z innymi, a co dopiero pisać o nich i mówienia o nich albo. Przez wiele lat zbierałem materiał na temat „Tworzenia, w przeciwieństwie do ewolucji i szansy” dla własnej informacji osobistych. Od czasu do czasu, a następnie pracował i dodaje do tych notatek, do tego stopnia, że ??nie zawsze może sobie przypomnieć, gdzie niektóre z myśli i idei pochodzi ponieważ oni często zmieniały się nie do poznania. Nie istotą, ale słowa, bo lubię umieścić myśli w słowa, które osobiście mogę zrozumieć i odnoszą się natychmiast. To z kolei sprawia, że ??łatwo jednym z przeciętnej inteligencji również zrozumieć.

Chociaż uważam, że każdy powinien czuć się zaszczycony, jeśli ktoś używa ich słowa (wiem, jestem) Jestem świadomy faktu, że niektórzy nalegają na oryginalność i czuć bardzo oburzona, jeśli ktoś mówi, co mówiłem przed nimi. Być może powinni przeczytać wiersz „tych wspaniałych stworzeń” na tej samej stronie (która okazuje się być tak un-oryginału, że Bóg dał mi możliwość umieszczenia wers razem i dosłownie tysiące innych są szkolone do mnie w języku angielskim). Każdy jest mile widziany więc powiedzieć, co im się przydać w żadnym z moich artykułów lub książek. Wiem, instynktownie, że Salomon miał rację co do tego „pod słońcem” rzeczy, a co do mnie, postaram się tam wystarczająco pokorni, aby go zapamiętać.

Dlaczego jest wiek ziemi ważne? Bo jeśli możemy jasno sprawę w bardzo młodym ziemi, nie więcej niż około 6000 lat (co możemy, i robić), a następnie ewolucji stoi na głowie, ponieważ opiera się na wszystko „się dzieje” i „bardzo korzystne błędów „a także” bardzo, bardzo powoli, „nad” miliardy „lat. A wszystko przez najbardziej zdumiewającym i cudownym i zastanawiająca „przypadkiem” muszę dodać też.

Ile lat ma ziemia? To bardzo ciekawe pytanie. Biskup Usher zrobił niektóre pracochłonne roboty ziemne akademickiego na ten temat, a konsensus opinii wśród tych z jego szkoły jest to, że zgodnie z zapisami, które można prześledzić w oryginalnych rękopisów, z których zostały skompilowane nasze Biblie, ziemia powstała około 4000 lat przed Chrystusem. Z moich własnych prostych obliczeń i rozumowania jak czytam te same informacje w mojej Biblii, zgadzam się w zasadzie z jego ustaleń. W tym roku naszego Pana, mianowicie 2008, ziemia jest trochę ponad 6000 lat.

Ale co mówią inni? Po prostu muszę podkreślić, że fanatyzm jest bardzo żywy i bardzo zdrowy na planecie Ziemi dzisiaj, a mimo niepodważalny „dowód” całkowitego obłędu hipotezy ewolucji Kreacjonizm otrzymuje praktycznie żadnego czasu antenowego lub skrypt na głównych stacjach mediów i wydawnictw , W szkołach dzieci są dziś powiedział, że ziemia jest „miliardy” z lat, w wielu krajach nauczyciele są pouczani – „. Stres, że ziemia jest uważany za co najmniej 4,5 miliardy lat” tak, polecenie (Edycja Holt ogólną naukę Nauczyciela, 1985, p.381). Te dzieciaki są następnie wraca do domu ze szkoły i „edukowanie” ich „nieświadomych” rodziców o zaletach wierząc w „nauce”, a nie wszystko, co „przestarzałe” i „archaiczne” i drakońskie „rzeczy religijny” w Biblii. Są, oczywiście, nadal nie mają pojęcia o „okrągłym rozumowania” ewolucjonistów. Widzisz, ci wierzyć w ewolucję kategorycznie powiedzieć dzieciom, że można skamieliny datowane przez warstw one znajdują. Ale wiecie co? Te same tak zwane „naukowe” ludzie wtedy powiedzieć dzieciom, że strata z kolei są datowane przez skamieniałości, które znajdują się w nich! Mogę ci pokazać dziesiątki przykładów to dziwne i nielogiczne i całkowicie nieuczciwy „błędnego koła” z nich. Ale widzisz, czują się tak bezpiecznie w tym, że można je ukryć za szkolne „nauka” podręcznikach czym oni uchodzić za „naukowców”, które sprawiają, że te monumentalne gafy bezkarnie ich niewiarygodnej arogancji. Myślą, oczywiście, że wszyscy ludzie są na tyle głupi, żeby im wierzyć. Aktualności zapłonu: Nie wszyscy z nas są tak głupi! I niestety, większość rodziców nie mają wiedzę, aby przeciwstawić się złu rozumowania ich dzieci idą do domu. W konsekwencji, ponieważ wiedza jest siłą, jako że ludzie szanują tych, którzy mają go dzieci niestety luźne wszelki szacunek dla ich „zacofanych” rodziców, gdy ich nie ma odpowiedzi na sprytnie „mentorem” pytania swoich dzieci.

Ewolucjoniści zostały pracowicie pranie mózgu NAïve i biegli do przypuszczeń, ich kłamstwa i do takiego stopnia, że ??duży procent ludzkości dziś wierzy, że tak zwane „nauka” ma rację i „religia” musi być sprowadzona do pliku z napisem „przestarzałe”. Nie wiedzą, że nie ma nic zdalnie naukowa o ewolucji w ogóle! To wszystko paczka fabrykacji, założeń, pojęć, domysły, w większości przypadków, czysty obskurantyzm, że nie chce patrzeć na obfite dowód jego obłędu. Fakt sprawy jest to, że jest niczym stado celowych kłamstw !! Teraz nikt nie będzie twierdzić, że Kościół został poza manewrować w tym wieku żyjemy. Leniwy i obojętny Przywódcy Kościoła nie stale aktualne informacje o tym, co świat mówi swoich ludzi iw wielu przypadkach nie pofatygował się dowiedzieć się, czy i dlaczego są one złe. Oni laurach i rzeczywiście są zaniedbane, aby wykonywać swoją pracę domową. Rezultat jest taki, że „kłamstwo” jest powszechne wśród niewierzących i wierzących podobnie, jak iw drugim przypadku, łatwowierni owce połknął haczyk i linii ciężarek. Podkreślił „pasterzy” i „kaznodzieje, wielebni” i „kapłanów” i „biskupów” i wszystkie inne miejsca religijne utytułowanych i guru są teraz zastanawiasz się, dlaczego nie ma rangi sceptycyzm i rozczarowanie i cynizm gapi się na nich ze swoich ławkach.

Dobrze więc, po raz drugi: Ile lat ma ziemia?

1. nie tak pojawiały szwy populacji Ziemi

Załóżmy najpierw odwołać się do wspólnej logiki na chwilę. Obecnie istnieje prawie 8 miliardów ludzi na tej ziemi. Według spisu opublikowanego w dniu 24 czerwca 1999 roku było 6 mld. W 1985 roku było 5 mld. W 1810 roku było 1 mld w czasach Jezusa było z grubsza ¼ miliard. Dość ostry zakręt w zaledwie 2000 lat! Mówisz: „co z tego?” Oto „co”: Czy ktoś może zauważył, że ziemia nie jest strasznie przepełnione teraz? Czy pojawiały się w szwach? Nie, ale bardzo dziwne rzeczy wychodzą na jaw, kiedy zrobić trochę matematyki. Dr Hovind mówi, że nawet po uwzględnieniu wszystkich lokalnych wojen i wszystkie wojny światowe i wszystkie choroby i plagi w żywej pamięci i wszelkie inne zdarzenia i katastrofy, która zdziesiątkowała całych populacji, cywilizacji i narodów; gdyby świat był ponad 20 miliardów lat (jak twierdzą ewolucjoniści), a jeśli człowiek ma już za ostatnie 3 miliardów lat (jak twierdzą też), to ten stary świat byłby dość zatłoczone teraz. Coś jak „150000 ludzi na cal kwadratowy” mówi! Chciałbym podkreślić, że gdyby tak było walizka (3000000000 rok rzecz) wtedy jeden ledwo mógł kopać w ogrodzie, nie znajdując jakieś ludzkie kości. Ile znalazłeś? Jak wielu sąsiadów i przyjaciół i krewnych i znajomych znalazł? I reszta moim przypadku. Ta ziemia nie jest taki stary …

2. Te „kapryśne” Roczne Rings lodu

Zjawisko „pierścieni rocznych” w nieniem lodu jest tradycyjnie jednym z asów, że ewolucjoniści grę, gdy podobno „udowodnić”, że Ziemia jest przynajmniej (jak mówią) 135,000 lat, a nie zaledwie 6000 dziwne, jak wierzą chrześcijanie. Widzisz, oni mówią, że te naprzemienne ciemniejsze i jaśniejsze kolorowe pierścienie, które znajdują się gdzie oni nawiercone bardzo głębokie dziury w lodzie na Grenlandii i na południowym biegunie są tworzone raz w roku. Bardzo imponujące i niemal przekonująco (dla niewtajemniczonych) jeśli nic na temat pakowania rocznego lodu wie. Nie tak imponujące, choć jeśli ktoś czyta gazety i regularnie bada historię sporadycznie. Widzisz, te uporczywą i nieuczciwi ewolucjoniści odmówić zapoznać się i potwierdzić pewne „małe problemy”, że mają do czynienia z kiedy muszą być całkowicie uczciwy (nie, że oni nigdy nie może być, ale pamiętaj, że mówimy hipotetycznie tutaj). Pytasz, jak co? Powiem ci, co „jak”: Oni na pewno nie powie o „zaginionej Squadron”, na przykład …

W czasie II wojny światowej, niektóre samoloty alianckie wylądowały w Grenlandii, ponieważ nie ma wystarczającej ilości gazu, aby ich domu. Kiedy byli w stanie uzyskać je tankować, po prostu zostawili je tam i wojna toczyła się bez nich. W 1990 roku, choć niektóre jasne iskry zasugerował, że wracają i pobierać je. Wszem i wobec uzgodnione. Jednak ten sam „wszem i wobec” Uważa się, że wszystko, co musiałem zrobić, to po prostu odświeżyć trochę śniegu wyłączyć skrzydeł, napędzać je zagruntować tu i ówdzie trochę podkręcić lub wymienić oponę lub dwa, a następnie szybko latać je znowu w domu. Co za nadmierne uproszczenia a nie tak prosta sprawa! Więc co się stało? Cierpliwość i powiem ci: Gdy tam dotarli, zniknęli. Cały szwadron! Bo wiedzieli, że nikt nie mógł wziąć je wszystkie, to zakłada się, że muszą być tam pod lodem. Dostali wyrafinowany georadar i odkrył ich przerażeniu, że nie były one po prostu tam pod lodem w ogóle, ale że po zaledwie 48 lat, byli w rzeczywistości właśnie tam w porządku, ale 263 stóp pod lodem! Czy nasi mądrzy ewolucjoniści teraz proszę wziąć swoje najbardziej wyszukane kalkulatory i podzielić się 263 stóp przez 48 lat. Dostaną 5,5 stopy rocznie, nie tak? Dobra, dobra, 5,479166666 stóp rocznie, jeśli nalegać na włosy podziału. Teraz najgłębszy otwór wywiercony kiedykolwiek na ziemi było nieco ponad 10.000 stóp (ta jest opowiedziana nam przez samych ewolucjonistów, gdy próbują sprzedać nam, że „Ziemia jest co najmniej 135,000 lat” bajki z nich). Teraz te Overkill kalkulatory ponownie: Proszę divide10 000 stóp na swojej 5,479166666 i co masz? Prawo, dostaniesz 1825 (w zaokrągleniu do najbliższej pieszo). Więc ich dziura 10000 stóp byłaby informując nas (jeśli obniżył się do korzystania z tego śmiesznego „dowód” w nich), że ziemia jest 1825 lat, a nie 135.000 lat, jak mówią! Widać, że zasysane ich tzw informację (która nagle przekształca się w ich niepodważalny „dowód”) z ich kciuki ponownie. Więc co nowego? (Oprócz wszystkich śmieci, że naczynie do brainwash nasze dzieciaki). Widzimy więc, że oni jeszcze mówić flaki! (I znowu, co nowego?)

Ale to nie wszystko. Mężczyźni, że wykopali dziurę w dół do samolotów były kwestionowane i zapytał, ile roczne pierścienie widzieli tam. „Wiele setek”, mówili i udał się pokazać fotografie pierścieni. Ale wtedy jeden z nich powiedział coś, co wszyscy zapalają się jednocześnie. Powiedział, że (w przeciwieństwie do wszystkich ewolucyjnej tak zwanej „nauki” i przyjętych norm), że ci nie są w rzeczywistości „roczne” pierścienie w ogóle. Będąc w branży już od życia, on oczywiście wiedział znacznie więcej o opakowaniach lodu niż „wie wszystko” ewolucjoniści uważają, że wiedzą. Był świadomy tego, co zwykle „przyjęte” Scenariusz był o – to błędne scenariusz ewolucjoniści używać tak sprytnie, aby spróbować i „udowodnić” swoje kłamstwa o tym, co nazywamy „gładko” pierścienie roczne lodu. Jeśli ktoś był skłonny tam siedzieć w zimnie i obserwować, że widzą, że gdy lód topi się w lecie, jeden ma warstwę wody, która następnie zatrzymuje się, przeźroczystego lodu. W zimie (jeśli jest twardzielem „ktoś” wciąż siedział tam), że on zauważyć, że pakiety śnieg, a ponieważ nie miał okazję do stopienia, to zamienia się w białym kolorze lodu. To tworzy ciemno-light, pierścienie ciemne światła oni niesłusznie nazywają „roczne” pierścienie.

Ale czekaj: Potem rozbita „atutem” kłamstwo ewolucjonista za jednym zamachem i bez większych ceregieli, mówiąc, że nie są „roczne” pierścienie na wszystkich, ale są one „Temperatura” pierścienie! I to wszystko korony, można mieć dziesięć z nich w ciągu jednego dnia, gdy temperatura waha się dramatycznie! I to, co musi się wydarzyć, aby zaginionej Squadron. Ale posłuchaj; sądząc po „pierścieni” sam, ewolucjoniści, gdyby mogli kiedykolwiek być spójne (które nie mogą, przy okazji) musiałby powiedzieć wszystkim w ogóle, a nasze naiwnych dzieci w szczególności, że te samoloty były tam od wielu setek lat. Będą oczywiście wierny naturze i wbrew wszelkiej logice i dowodu i wszystkiego innego moglibyśmy rzucić na nich, trzymać się swoich pistoletów i twierdzą, że mają rację (jak zawsze). Wszystkie obscurantists są tak uparty, nie wiesz? I, która obejmuje wszystkie ewolucjonistów. I wiesz co? Dzieci w szkole byłoby ich i nas nie wierzy! Oni zawsze, nie zauważyłeś? Czemu? Bo oni są „naukowców”, pamiętam. Ale niestety dla nich, zgodnie z zapisami i udokumentowanych faktów, wszyscy wiedzieli, że te samoloty był tylko tam przez 48 lat! Widzisz, wiele z tych płaszczyzn tylko zjechał z linii montażowych mniej niż dziesięć lat przed końcem wojny, więc jak mogli być tam od wielu setek lat? Były tam nawet samoloty „setki lat” przed wojną? Wiem, że to pewnie brzmi śmiesznie, ale my po prostu grę po własnych zasad zmiany, aby pokazać swoje wady i nieuczciwość. Zameldowanie partnera i tak wiele ich cienkie „dowód” tak zwanych „rocznych” pierścieni!

Chcesz wiedzieć kilka naprawdę smutne wieści? Scientific American wciąż nazywając je „roczne” pierścienie!

3. Te „niegrzeczne” nie tak stare stalaktytów i stalagmitów

Spójrzmy na inny tak zwanego „dowód”, której używają do ich hipotezy, że Ziemia jest „miliardy” od lat. Wskazują oni wszystkich, którzy chcą słuchać wieku stalaktytów i stalagmitów.

Teraz stalaktyty są piękne formacje wapienne i wody, które rosną w dół z sufitu wilgotnych lub wilgotnych jaskiniach, a stalagmity są te, które rosną w górę od podłogi.

Gdy odwiedzający wprowadzić te starożytne jaskinie, prowadnice normalnie powiedzieć wszystkim: „Proszę nie dotykać żadnego z tych stalaktytów i stalagmitów. To trwa ponad 1000 lat im rosnąć jeden cal. Są absolutnie niezastąpiona, ponieważ wzięli miliony lat w celu utworzenia „.

Szczerze mówiąc, to nie jest prawda. Oni rosną bardzo powoli, tak, ale to nie wolno! Skąd mam wiedzieć, że? Posłuchaj i osobiście być w stanie rozwikłać kolejną ewolucjonista kłamstwo:

Lincoln Memorial został zbudowany w 1922 Wszyscy wiemy, że. Nie tak wiele lat temu przez żadnego standardu. Ale zgadnij co? Istnieje już 60 calowe stalaktyty pod nią już teraz! Idź szukać dla siebie i lepiej działać szybko, zanim podstępnie je usunąć. dam ci sto do jednego, że żaden artykuł lub książkę ewolucja kiedykolwiek wspomniał, że! Czy mogę powiedzieć „Jeśli są uczciwi” przed chwilą? Musi być poślizg. Oni nigdy nie są uczciwi!

Prowadzić kopalnia została zamknięta w Mt. Isa, Australia kilka dekad temu. Zgadnij, co znaleźli, kiedy ponownie je otworzył, zaledwie 55 lat później? Wierzcie lub nie, ale nie znaleźli stalaktyty w poziomie 5, które są już pięciokrotnie tak wysoka jak na przeciętnego człowieka! Teraz musimy zapytać; były te stalaktyty na sterydach? Czy też te „niegrzeczne” stalaktyty jakoś „forget” rośnie tak wolno, jak ewolucjoniści przepisać powinny one rosnąć? Myślę, że nie. W rzeczywistości pójdę tak daleko, jak daje słowo, a także układania głowę na bloku, że nie zawsze „zapominają” niczego!

W 1903 roku mężczyzna w Wyoming zapchane rury na wiosnę w swoim ogrodzie. Dziś Flowstone które tworzą na nim jest prawie tak duży jak jego domu i stał się pewnego rodzaju atrakcją. Ta sama zasada, jak stalaktyty i stalagmity, widzisz. Miliony lat, moje oko! Innym kłamstwem przez tych, którzy są ich ojca, który sam jest ojcem kłamstwa! Kolejny „dowód” uderza kurz i mam szczerą nadzieję, że niektóre dzieci się słyszeć i czytać tych rzeczy jeden dzień.

4. Nasze „Kurczenie się” Sun

Niewiele osób wie, że nasze Słońce kurczy. Od 1836 roku, bezpośrednie pomiary wizualne zostały wykonane i nie ma wystarczających dowodów na to, że nasze Słońce kurczy się w tempie 1% na wieku. Myślę, że każdy może zrozumieć, że coś, co jest konsumowane przez ogień jest stale zmniejsza się. Że 1% w wieku przekłada się na 5 stóp na godzinę, wierzcie lub nie! A to z kolei oznacza, że ??jeśli ktoś pracuje do tyłu, a następnie zaledwie 50.000 lat temu nasze Słońce byłby tak duży, a co za tym idzie o wiele lepszy niż jest dzisiaj, że nasze oceany byłby wrzenia, dzień i noc. Można się zastanawiać, w jaki sposób ludzie, którzy byli „podobno” tu, zgodnie z „you-know-który” przeżył to! Ale ta sama „you-know-kto jest” twierdzą, że ziemia jest 4,6 miliarda lat. Naprawdę? Może powinniśmy zwrócić uwagę, aby powiedział „you-know-którzy” Co, że cała ziemia wraz z wszystkimi wody na drogiej starej planety Ziemi będzie wówczas był jednym wieczystego wrzenia kocioł wszystkie te „niby” rok temu. Tyle to dla tych (ognioodporne) dinozaury z nich, który żył wszystkie te miliony lat temu. Niestety, tak zwane „dowody”, których używają normalnie przejść niekwestionowana, ponieważ są one bardzo rzadko kwestionowana, kiedy pojawi się w „naukowych” czasopismach i szkolnych „nauka” podręcznikach. Fakt sprawy jest to, że nie są nawet warte papieru, są one napisane na ponieważ w wielu przypadkach podstawowa logika może oderwać otwory po nich. Ale to, co zdumiewa umysł jest jak tak zwane „naukowe” ludowa tolerować tego rażące nieuczciwość. Bije mnie też …

5. Bardzo obecne istnienie komet

Liczba i wielkość komet są coraz mniejsze. Nikt nie kwestionuje tego. Ale jakie są komety? Są one przede wszystkim fragmenty substancji skalistym które są utrzymywane razem przez zamarzniętych gazów i lodu. Podobnie jak wszystkich planet w naszym Układzie Słonecznym, te komety są również w orbicie wokół Słońca. Teraz za każdym razem przechodzą blisko Słońca, eksploduje gazu wewnątrz komet i niektóre lód zaczyna topnieć. W procesie, niektóre cząstki uwolnić i są wtedy spektakularne strumieni w wyniku komety, które można zobaczyć na nocnym niebie. Jest to bardzo łatwe do zmierzenia rozmiaru tych komet i jest ogólnie wiadomo, że są one wszystkim zmniejszenie rozmiarów, ponieważ są one niszczeniu dalej. Następnie wiele, że już rozpadł się, a które były świadkiem przez człowieka na tej ziemi, znajdują się dziś tylko w historii i naukowych książek. Teraz uwaga: Jeśli (zwróć uwagę na słowo to „jeśli”) wszechświat jest 4,6 miliarda lat (jak niektórzy ambitni ludzie próbują powiedzieć nasze dzieci), dwie rzeczy: Po pierwsze, to dlaczego nie są jeszcze komety tam dzisiaj? Z pewnością powinny one wypalone dosłownie „miliardy lat temu”. A po drugie, po raz kolejny działa wstecz; 4,6 mld lat temu, te komety byłby tak duży, że nasze Słońce byłoby je na orbicie! Absurd mówisz? Zgadzam się…

Badania Creation Society Quarterly, grudzień, 1973, str.174 mówi: „zniszczenie i utrata komet stawia określony górny limit wieku układu słonecznego. Zamiast 4,5 mld lat, wydaje się co najwyżej być tylko od kilku do kilkunastu tysięcy lat. „

6. To Loony Mit o księżycowego pyłu

Przed wysłali ludzi na księżyc, NASA chodziło o jednym z tak zwanych „dowodów” ewolucjoniści używają ich „4,6 mld letniego wszechświata.” Te ewolucjoniści wierzyli (i oczywiście nalegał na informowanie naszych uczonych i studentów), że pył na Księżycu było „kilka mil” głębokie ze względu na erozję powierzchni księżyca „przez miliardy lat” ze względu na światło ultrafioletowe i X -rays przed słońcem. Mówili, że pył ten został zbierającą z szybkością 2 do 5 mil rocznie. Według nich, nie były już niebezpieczne zaspy miękkiego kurzu nagromadzonego wszędzie na powierzchni księżyca.

Isaac Asimov Uważa się, że pył może być „dziesiątki” głębokich nóg iw miejscach „50 stóp głębokie lub więcej.” Następujące słowa przestraszyć ludzi w NASA, kiedy powiedział: „Mam zdjęcie, dlatego pierwszego statku kosmicznego, wybierając miejsce na poziomie miły dla celów lądowania zbliża się powoli w dół ogon pierwszy i pogrąża się majestatycznie z oczu” ( Asimova własnego eseju – 1958).

W miesięczniku Zawiadomienie o Royal Astronomical Society of London, V115, pp 585-644, Lyttleton (ewolucjonista) mówi o promieni rentgenowskich i promieni UV uderzające odsłoniętych skał księżycowych. Uważał, że „mogła w epoce księżyca (który najwyraźniej uważa się za ” o miliony lat) być wystarczające do utworzenia warstwy nad nim kilka mil głębokie.”

Naprawdę? Cóż, zobaczmy, co znaleźli się na pierwszej lądowania na Księżycu Apollo: niespodzianka wszystkich niespodzianek; był tylko jeden pół cala kurzu średnio na powierzchni księżyca! Teraz słuchać ostrożnie: To w rzeczywistości lewej płyty ze stali nierdzewnej, a nie na ich zamian mierzono ilość pyłu, które mogą gromadzić się na nich. Obliczenia Nassa wykazała, że ??w tempie znaleźli, to oni zbierają tylko 2,7 cala kurzu na milion lat! Niestety, i niestety (i oczywiście do całkowitej kompromitacji naszej ewolucji przyjaciół), która działa się 1033 stóp pyłu w 4,6 miliarda lat, a nie pół calowe rzeczywiście znaleziono! I co ważniejsze (i oczywiście należy zauważyć, ze smug satysfakcji) Niniejsze dane wskazują na fakt, że wiek księżyca nie może zawierać więcej niż 4000 do 6000 roku co najwyżej! I Pssst: zgodnie z rekordem Genesis (który jest w Biblii też) Księżyc jest tylko trzy dni młodszy od ziemi.

7. Nasze Odchodząc Księżyc

Księżyc powoli oddala się od ziemi. Czy wiedziałeś o tym? I naprawdę nie sądzę, że odchodzi, bo ktoś obraził, ale raczej, że istnieją przesłanki naukowe dla tego zjawiska. Oni obliczyli, że stopa wyjścia jest kilka cali rocznie. Teraz wszyscy wiemy, że Księżyc powoduje przypływy, nie tak? Cóż, jeśli nie wiedział, wiesz to teraz. Co na ziemi robiłeś w klasie, gdy były przedmiotem postępowania? Więc, co nam to mówi? Rzecz nazywa wspólna logika mówi nam, że gdyby Księżyc był bliżej, to przypływy byłyby wyższe. Oczywiście. Ale jak wysokie mogą iść? Zgodnie z „odwrotności kwadratu ustawę” jeśli połowę dystansu, to czterokrotnie przyciąganie. „Tak, 4,6 miliarda lat temu,” Dr Kent Hovind mówi: „… pływy byłby tak wysoki, że wszystko i wszyscy na ziemi byłby utonął dwa razy dziennie. I …”, dodaje, ” … można tylko utonąć komfortowo raz dziennie. „

Poza tym, jeśli księżyc były tak znacznie bliżej tak dawno temu, to spadłyby do atmosfery ziemskiej, a ja osobiście wierzę, że nasza doskonała globalna ziemia następnie zostały zatrzymany z jednym strasznie niepożądane i brzydki pryszcz stawić czoło.

Miliardy lat? Ledwie!

8. Stara Matka Ziemia zwalnia

Zjawisko spowolnienie obrotu Ziemi wokół własnej osi została odkryta już od 1992 roku Astronomy Magazine tego roku, s. 24, mówi: „rotacji Ziemi jest spowolnienie”. Kolejne obliczenia wykazały 1 / 1,000th sekundy dziennie. Oznacza to, że mamy „skok sekund” każdy 1 ½ lat. W tym tempie, jakby świat był 4,6 miliarda lat (jak niektórzy niezbyt mądrzy ludzie próbują nas przekonać), to proste obliczenia mówią, że powinien on już zatrzymany obracając się wokół własnej osi dawno temu. Z drugiej strony, jeśli będziemy pracować do tyłu, a następnie wszystkie te miliardy lat temu, ta ziemia, w jego „rzekomej” Prime, byłby jeden kawał kolesia przędzenia. W rzeczywistości, zajęłoby to nam na kształt naleśnik z taką prędkością w tym czasie i wiatr byłby ponad 5000 mil na godzinę od correolis sam efekt, a siła odśrodkowa byłaby nie do pomyślenia. Dr Hovind mówi (z przymrużeniem oka oczywiście), które z tego powodu (rzekomej) astronomiczną prędkością ziemi przędzenia, dinozaury były prawdopodobnie rzucił w przestrzeń 200 milionów lat temu i dlatego istnieją tu żadne dziś. Musimy pamiętać, że niezależnie od sposobu chce spojrzeć na tych dwóch scenariuszy (albo do tyłu lub do przodu) nasza ziemia po prostu nie może zawierać więcej niż kilka tysięcy lat. Jednak ewolucjoniści prostu nie będzie widać to w ten sposób i nie będzie akceptować logikę albo. Dowód, że jest sprzeczne z ich hipotezą jest zawsze ignorowane. Wierzymy, że jeśli nie masz nic innego mówię uwierzyć.

Mam nadzieję, że pomogło niektóre ponownie wnieść trochę perspektywę.

Więcej artykułów tego autora pod następującym adresem:

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Baza noclegowa