Znani mieszkancy Kaszub

Śledząc historię swojej rodziny może być świetną zabawą i może cię nauczyć o swojej rodzinie i jej roli w rozwoju Ameryki. Będzie łatwiej, jeśli wziąć te proste kroki.

„Sporządzenie wykresu drzewa genealogicznego.

„Talk lub pisać do członków swojej rodziny, zwłaszcza tych starszych, i poprosić ich o swoich przodkach, tak aby można było podjąć wykresu jak daleko, jak to możliwe. Słuchaj ich i nie bądź niecierpliwy.

„Consult litery, biblie rodziny, urodzenia i małżeństwa certyfikatów, zapisów wojskowe i inne papiery rodzinne dla informacji.

„Należy pamiętać, że może masz koniokradem lub dwa czai się w przeszłości. Ale nie pozwól, by strach przed tym co może znaleźć zatrzymania wyszukiwania. Nie jesteśmy odpowiedzialni za swoich przodków. Wszyscy mamy tacy, którzy tak nieprzyjemne rzeczy.

Gdzie można uzyskać pomoc.

1. National Archives w Waszyngtonie ma zapisów spisu naturalizacji i rejestrów imigracyjnych, wojskowych rekordy usług i innych dokumentów federalnych, które mogą być przydatne w śledzeniu historii rodziny.

2. Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich ma największy zbiór informacji genealogicznych na świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź kościół blisko ciebie lub odwiedzić Mormon Family History Library, Department Genealogical w Salt Lake City, UT. Sprawdź to w http://www.familysearch.org/Eng/Library/FHL/frameset_Library.asp

Znani mieszkancy Kaszub

3. Krajowe Towarzystwo Genealogiczne, Arlington, VA ma bogactwo informacji.

Sprawdź to w http://www.ngsgenealogy.org/.

4. Istnieje wiele stron internetowych, które udostępniają historię rodzinną / dane genealogiczne, wiele z nich za darmo, a niektóre za dodatkową opłatą. Niektóre z nich są pochodzenie, OneGreatFamily, Geni i wiele innych.

5. Czy wyszukiwania Google na drzewie rodziny, przodków, genealogia lub imię i nazwisko lub rodziny

przodek są badania. Możesz być zaskoczony tym, co można znaleźć!

Moje dane

Jednym z moich zainteresowań jest genealogia. Mam bazę danych, zebranych w ciągu ostatnich 50 lat, od około 1600 nazwisk, w tym Koppenhaver, Huntzinger, Artz, Smeltz, Straub, Klinger, Coleman, zioło, Dietz, Schwalm i innych. Program Baza danych genealogicznych, że używam jest PAF (Personal Ancestral File Program dostarczany wolne od Mormon Church) programu. Używam go, ponieważ jest łatwy w obsłudze i kompatybilny z innymi programami genealogiczne, ponieważ jest gedcom kompatybilne. Posiada on wiele formatów wyświetlania / drukowania moich danych. Służy ona swój cel. Inne dobre programy genealogiczne są dostępne za dodatkową opłatą, takich jak bracia Keeper, Family Tree Maker i innych. Moje dane zawiera notatki i referencje od wielu członków mojej rodziny sięgają 1700 roku.

Jestem 76 lat stary emerytowany inżynier badawczy działa internet od mojego domu.

Post Categories: Baza noclegowa