Jak spedzic najlepiej czas na Kaszubach

Czy byłeś kiedyś w sytuacji, w której nie wystarczy po prostu nie jest w ciągu dnia tyle godzin, aby dostać wszystko, co trzeba zrobić, zakończona? Wiem, że mam! Teraz wyobraź sobie, gdybyś wiedział tajemnicę jak spać mniej i czuję się naprawdę świetnie. Co to może zrobić, aby Twój styl życia? O ile więcej można osiągnąć? Są to pytania, na które można odpowiedzieć, czy możemy nauczyć się kontrolować nasze wzorce snu, zamiast nich kontrolowania nas.

Wspaniali ludzie, takie jak Winston Churchill i Thomasa Edisona przetrwał dość szczęśliwie na zaledwie cztery godziny snu na dobę. Nie mówię, że to jest dobre dla każdego, ponieważ jest to trochę ekstremalne, ale jest to zupełnie możliwe, że można spać przez 5-6 godzin w nocy i obudzić uczucie na szczycie świata.

Większość ludzi jest pod wrażeniem, że 8 godzin snu jest optymalny czas snu. Jednak tutaj jest faktem dla Ciebie! To jest jakość twojego czasu snu, który liczy, a nie ilość. Więc w jaki sposób można się upewnić, że masz jakość snu każdej nocy. Otóż ??odpowiedź jest prosta, że ??najpierw trzeba szkolić się dostać do dobrej rutyny snu, a to oznacza pójściem do łóżka w tym samym czasie co noc i wstawanie o tej samej porze każdego dnia rano, nawet jeśli nie pracują. To z kolei staje się naturalnym Budzik ciało jest nazywany „rytmu okołodobowego” używany do budzenia o określonej porze.

Drugim czynnikiem jest to, że trzeba rozpoznać i zrozumieć swoją osobistą cykl snu. Widać, podczas snu ciało przechodzi przez pewne etapy snu przed światłem, poprzez głębokie i sennych etapach, a to jest powtarzane kilka razy w ciągu nocy. Każdy cykl snu ma punkt rozpoczęcia i zakończenia, a jeśli możesz trenować swoje ciało, aby obudzić się na samym końcu kompletnego cyklu wtedy obudzić dobre samopoczucie.

Jeśli ty nie wierzysz mi pozwól mi zadać kolejne pytanie. Czy kiedykolwiek obudził się uczucie bardzo wycieńczony po długim śnie? To nie ma nic wspólnego z długością snu, ale wszystko, co dotyczy na jakim etapie budzisz się podczas cyklu snu.

cykle snu różnią się od osoby do osoby tak, aby zrozumieć, jak spać mniej i czuć się naprawdę świetnie konieczne jest, aby poznać swój własny cykl osobisty uśpienia. Możesz sprawdzić, czy można zrozumieć, to wtedy można rzeczywiście spać krócej i nadal obudzić dobre samopoczucie. Wystarczy wyobrazić sobie, co można osiągnąć z tych dodatkowych kilku godzin dodane do dnia! Również wyobrazić, jak wiele lepiej byś się czuł z tego powodu!

Wpis zawdzięczamy gdańsk notariusz

Post Categories: Koscioly i zabytki