Kaszubskie zabytki

Powiedziano mi o uzdrowiciela Reiki w małym konserwatywnym mieście. Praktycznie całe miasto idzie do kościoła w każdą niedzielę. Uzdrowiciel Reiki jest na ich liście modlitewnej; i modlą się w każdą niedzielę, że jest ona dostarczana z tym szaleństwie jest uzdrowicielką Reiki i odnajduje Boga.

Pozwól, że przeformułowanie go z bardziej obiektywne, choć bardzo smutny, perspektywy.domelit.pl – renowacja drzwi gdynia Modlą się w każdą niedzielę, że jest ona dostarczana z tym szaleństwie jest uzdrowicielką Reiki i odnajduje swojego boga.

Jest to dość dziwne naprawdę jeśli wziąć pod uwagę, że większość uzdrawiania Reiki w świecie zachodnim uczono jako energii, która pochodzi od Boga. W rzeczywistości sam Jezus był znany położyć ręce na ludzi i leczyć je. Z pewnością, jeśli ktoś miał być osobą Boga poszanowaniem, byłoby Jezus?

Reiki jest uzdrawiająca energia i sposobem na życie. Gdy dajemy Reiki, nie dajemy go do konkretnego wyniku, ale na to, co jest właśnie dla Najwyższego Dobra. Jest to energia od Boga. Innymi słowy, nie rób dzieło Boże, ale są posłańcami dla niego. Jeśli nie kupić do idei Boga, to może lepiej można podłączyć do koncepcji wszechświata, w którym wszyscy jesteśmy zjednoczeni przez niewidzialną siłę. Mamy kanał Reiki, przechodzi przez nas, ale nie jest z nami. Co Bóg chce w takiej sytuacji jest to, co jest słuszne. Nie ustalić, co się dzieje.

Kaszubskie zabytki

A więc to stąd, że nie możemy korzystać z Reiki w sposób negatywny. Reiki jest przekazywana energia. Kiedy Uzdrowiciel Reiki dostaje swoje inicjacje Reiki lub inicjacje, łączą bezpośrednio do źródła wszelkiego uzdrowienia. Innymi słowy, oddania się Bogu.

Moja pierwsza ekspozycja na uzdrowienie nie było nawet Reiki. Było Spiritual Healing podane przez Kościół spirytualistycznego. Spiritualist Kościół opiera się na kulcie Boga, uzdrowienia i zdolności psychicznej. I robią wielką pracę, przynosząc komfort dla wielu, którzy uczestniczyć.

Bóg dał nam te dary, abyśmy mogli z nich korzystać. Możemy wybrać z nich korzystać lub możemy wybrać, aby je ignorować. Jednak nie jesteśmy Bogiem. Jesteśmy w stanie osądzić tych, którzy korzystają z Reiki. Nie jest jakikolwiek kościół. To jest trochę jak ktoś sądząc, ponieważ piją wodę. To jest po prostu zbyt dziwaczne rozważyć. Ale wtedy, religia może być bardzo emocjonalny temat. I to jest zupełnie inna artykuł …

Post Categories: Koscioly i zabytki