Lasy i jeziora na Kaszubach

Lasy i jeziora na Kaszubach

Chodzę spotkania w mojej lokalnej grupy kontroli wagi. Jestem członkiem życia i nadal cieszyć się wsparcie i sieci, a czasami mam dobre pomysły artykułu. Dzisiaj mój pomysł nie przyszedł od tematu spotkania, ale z tego co się dzieje.

Ta organizacja zautomatyzowane operacje głównych „Store Front” miejscach o komputerach kilka lat temu. Zdalne lokalizacje Wynajmują tylko do czasu spotkania, jak w kościołach i salach gimnastycznych, nie są zautomatyzowane. Więc nie jest oczywiście jeszcze procedura działa spotkanie ręcznie, jednak zautomatyzowane centra już zaopatrzyć w materiały eksploatacyjne, a niektóre z pracowników albo nigdy nie zostało przeszkolonych, albo już dawno zapomnianych, podręcznik procedur.

Dziś komputery były w dół, a nawet przy pomocy wsparcia technicznego pracownicy nie byli w stanie uzyskać je ustalona do końca spotkania. Ważyły ??ludzi ręcznie i sprzedawane produkty, ale frekwencja i produktów sprzedaży nie były rejestrowane. To jest problem, ponieważ personel zarabia prowizji na podstawie obecności i sprzedaży produktów! To również spowoduje niewielki problem dla członków, którzy nie przedpłaty za bilet miesięczny, ponieważ w przyszłym tygodniu komputer będzie chciał je naładować pominiętej tygodnia i recepcjonista będzie musiał zastąpić opłaty.

Jako były pracownik, kochałem technologię, ponieważ poprawiły dokładność i oszczędność czasu. Ale czuję, że zmniejsza się pierwiastek ludzki nieco. Recepcjonistka jest tak zajęty, patrząc na ekranie komputera, skanowanie rzeczy, a kliknięcie na opcji (gdy komputer pracuje 🙂 Czuję, że kontakt wzrokowy został zmniejszony. A to zmniejsza empatii i uczucia są połączone, które są niezbędne do tej organizacji.

Zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy, które mamy dziś opierają się na technologii. Ale czy możemy stać się zbyt zależna od niego? Czy jesteśmy tracąc element ludzkiej działalności?

Właśnie przeniesieni do „smart phone” w tym tygodniu. Wyznaję, że nie chciał go przez jakiś czas, więc wymyśliłem pretekstem chcąc sprawdzić e-mail i Facebook podczas nieobecności bez konieczności noszenia komputera i ewentualnie zapłacić za dostęp do internetu. I rzeczywiście znaleźć to ironiczne, że niskie koszty łańcuchy motel zapewnia bezpłatny dostęp do bezprzewodowego podczas gdy większe drogie hotele, opłaty za dostęp w pokoju. Z coraz więcej ludzi inteligentnych telefonów każdego dnia, zastanawiam się, jak szybko duże hotele zatrzyma oferowanie dostępu poza ich biura w holu, które normalnie są za darmo.

Kocham ideę inteligentnego telefonu, ale odkąd mój mąż dostał, jest on często rozprasza, gdy próbuję z nim rozmawiać. To jest po prostu zbyt łatwo sprawdzić pocztę lub surfować po sieci! Jeden mężczyzna powiedział mi, nawet w tym tygodniu, że czuje się wszystkie dzieci w tych dniach (i niektórzy dorośli!) Mówić tylko w wiadomościach tekstowych. Powiedział, że są one zawsze odnosząc się do „rozmowy” do swoich przyjaciół, kiedy właściwie tylko wymienili wiadomości tekstowych.

Kocham technologii. Ale uciekł moją karierę w tym, by mieć więcej kontaktu z ludźmi. Tak, wiem, że czytasz ten tekst na komputerze i piszę go na komputerze! Ale mogę złożyć artykuły w nadziei, że rzeczywiście rozmawia z jakimś z moich czytelników jednego dnia!

Technologia jest wielki i rozszerza nasz zasięg. Ale nie zapominaj, że masz oczy i uszy dla jakiegoś powodu, a usta nie tylko do jedzenia! A mój inteligentny telefon nigdy nie zastąpi uściski.

Dale Reynolds

Wystawienie Ciemna strona MLM [http://dale-reynolds.com]

Zapraszam na moją stronę internetową za darmo szkoleń w branży MLM

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Koscioly i zabytki