Lato na Kaszubach

Lato na Kaszubach

Ta zabawa zespół grę można grać z rodziną, z przyjaciółmi, na działania integracyjne lub kierowniczych, na imprezach, w kościele lub grup młodzieżowych, lub jakakolwiek inna get-razem! Jest to połączenie klasycznej gry Charades, ale gracze będą czerpać słów zamiast faktycznie działając je. Zapraszamy do gry tej zabawnej grze drużyny!

RYSUNEK szarady

# Graczy: 4 lub więcej

Lato na Kaszubach

Przedmioty potrzebne: dokumenty, ołówki, Bowl ( Ewentualnie Blindfold)

Jeśli nie są dobrym artystą, lepiej nadzieję, że twoi koledzy z drużyny są świetne zgadywaniem! Aby rozpocząć, należy mieć każda osoba gra zajmie 5 paski papieru i pisać na nich różne rzeczy: Znane osoby, znajome miejsce, wspólny przedmiot, film, utwór zwierząt itp (może to być cokolwiek). Następnie umieścić wszystkie dokumenty w misce i podzielić grupę na dwa zespoły (lub zespoły 3-4 graczy w każdej drużynie). Aby rozpocząć, jedna osoba z każdej drużyny pochodzą z przodu sali.

Tych dwóch graczy (lub więcej, jeśli jest ich więcej niż 2 zespoły) będzie wtedy razem wyciągnąć jeden papier i każdy będzie wyglądać w tym samym papierze. Potem wróci do swojego zespołu, a na „go”, będą musieli zwrócić to, co było na papierze. Podczas rysowania, nie ma absolutnie żadnego mówić głośno przez osobę rysunku lub pisania liter i nasza strona www słów, by opisać to, co jest przygotowywana (tylko rysunek). A osoba, rysunek musi mieć oczy zamknięte podczas rysowania – bez przetwarzania częstotliwości! Każdy zespół będzie wtedy w wyścigu jako pierwszy zespół, aby odgadnąć, co to ich kolega jest rysunek. Pierwszy zespół, który odgadnie otrzyma punkt. Rozpocząć kolejną rundę mając każdemu zespołowi wysłać nową osobę wyciągnąć karteczkę się rysować. Będzie to powtórzyć, a pierwszy zespół 15 punktów jest zwycięzcą!

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Koscioly i zabytki