Najwieksze atrakcje Kaszub

Najwieksze atrakcje Kaszub

Opowieść o Noem jest idealnym miejscem na tym różnorodne zajęcia szkółki niedzielnej w następnym planie lekcji. Ponieważ historia Arki Noego jest bardzo wciągająca i interesująca dla dzieci, ja podzielić na dwie części lekcji. Przez pierwszy tydzień skupiam się na posłuszeństwie Bogu Noego jako czynnik, który uratował mu życie.bielizna damska duże rozmiary Na drugim tygodniu komunikat bazowy jest to, że Bóg dał obietnicę.

Aby zacząć od rzeczy, przeczytać krótką wersję historii Noego z Biblii preferowanego Dziecięcego. Pamiętaj, aby skupić się na obietnicy Bóg zawarł z Noem, a jak Bóg ilustruje tę obietnicę z piękną tęczę, że łukowe po niebie po powodzi http://www.denarte.pl/uslugi/ortodoncja/. Daj dzieciom szansę zadawania pytań najpierw przed przystąpieniem do czynności szkółce niedzielnej, które dominują w większości lekcji.

Sunday School piosenki

Pierwszym z działań Sunday School jest krótka piosenka, która pomoże dzieciom zapamiętać imiona nawzajem. Śpiewana na melodię „Czy kiedykolwiek Zobacz Lassie”, prosta wers przedstawia się następująco:

Dziękuję Bogu za (imię dziecka)

Dla (nazwę), dla (nazwa)

Dziękuję Bogu za (imię i nazwisko)

Cieszymy się, że (a), że jest tutaj

Jako nazwę każde dziecko staje się skupienie piosenki, które im wstać.

Kolejny zestaw zajęć szkolnych niedzielne są tęczowe motywem rzemiosła zarówno dla młodszych i starszych dzieci w swojej klasie. Młodsze dzieci uczyni tęcze mody z odcisków dłoni, podczas gdy starsi członkowie swoimi tęcze formularzy klasy z koralików Perler.

Najwieksze atrakcje Kaszub

Niedziela Działalność szkoły dla młodszych dzieci

Dla statków z młodszych dzieci, trzeba będzie papieru budowy lub białego papieru i farby Tempra we wszystkich kolorach tęczy: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygo i fioletowy. Jeśli używasz papieru budowy, mają swoje dzieci, partnera w górę i śledzenia wzajemnie odcisk przedstawiono na innym kolorowym papierze. Jeśli zdecydowaliśmy się na farby Tempra, każde dziecko ma wykonać serię odcisków dłoni farby w każdym kolorze tęczy.

Aby dokonać pełnej tęczy, uczniowie będą musieli przynajmniej 5 wydruki w każdym kolorze. Rozmieszczanie wydruki w kształcie tęczy i przyklej je na kartce białego papieru. Jeśli jesteś mało czasu, każde dziecko może śledzić 1 Print w każdym kolorze i zorganizować je w kształcie łuku.

Niedziela Aktywny Szkoła dla młodzieży

W międzyczasie, starsze dzieci będą za pomocą kulek Perler na bazie koła, które można odebrać w dowolnym lokalne rzemiosła zaopatrzenia sklepu. Mieć każde dziecko ułożyć koraliki w kształcie łuku tęczy na wyciągnięcie ręki. Gdy kulki tęczy są na podstawie, umieść arkusz papieru wosku do pokrycia perełek całkowicie i nacisnąć na papierze z żelazkiem do czasu wskazanego na opakowaniu kulek Perler.

W razie potrzeby, zrobili dziurę w szczycie tęczy z końcówką ołówka lub agrafką natomiast perełki są jeszcze ciepłe. Wątek kawałek sznurka przez otwór i powiązać go wokół srebrnej kluczy, które mogą być również podniósł na sztuki i rzemiosła sklepie.

Uwaga: Zawsze niech zaopatrzenia sklepu rzemiosła wiem ja zakupu materiałów rzemieślniczych na lekcje w szkółce niedzielnej, często mogą one dostarczyć luzem lub obniżonej ceny dla kościołów (Tak Zapytaj!).

Mary-Kate Warner jest w niedzielę dyrektor szkoły w Colorado. Zapraszam do odwiedzenia jej bloga, aby dowiedzieć się więcej działalności szkółki niedzielnej zabawy:

Sunday School Lessons, rzemiosła, i pomysły

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Koscioly i zabytki