Slady historii na Kaszubach

Wszechświat został stworzony zgodnie z ustawą z tożsamością, A = A i odpowiada na pytania: Skąd prawami natury, społeczeństwa i fizyki pochodzi? Jak Wszechświat się istnieć? Jak życie zaczęło? Czy ewolucja jest prawdziwe? Czy istnieje głębszej jedności w dziedzinie fizyki w oparciu o głęboką zasadą matematyczną, która może być napisane na koszulce?aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. Jaki jest Bóg? Kim jestem?

Po pierwsze, wiem, że Jahwe jest prawdziwe imię jednego Boga i wiem, że jeśli "Zapytaj w imię Boga, będzie odebrane." Imię Boga, Jahwe, jest tłumaczone: "Jestem, który jestem".

"Jestem, który jestem" można zapisać matematycznie: A oznacza, że ??A lub A jest A lub A = A. A = A jest pierwszą prawo tożsamości i prawo niesprzeczności. A = A jest GUT (Wielki Unifying Teoria), TOE (Theory of Everything) i GUF (wielka siła jednocząca) Wszechświata. Jest to "God Particle", które nie znajdą się w CERN-ie, ponieważ brakuje podstawowym budulcem Wszechświata to nie siły cząstką - tak bozon Higgsa nie znajdzie się w kolizji.

Imię Boga; Jahwe; Jestem kim jestem; A = A, to pierwsze równanie, źródło logiki i nauki. Równanie jest stosowany w przypadku słów i liczb, aby wyjaśnić i tworzyć wszystko, co istnieje. Stworzenie przez imię Boga godzi Boga i logiki. Bóg jest powód. Cuda są cuda rozumu.

Bóg objawił, jak poznać prawdę do pustynnego plemienia wierzących w jednym Bogiem-that-rules-The-Universe, ich dowódca, "nie mają bogów przede mną. Marka nie widać obrazu mnie czcić". Jeden Bóg i ma już jedynym powodem ich poprowadzi idolami. Były one prowadzone bardzo dobrze, a oni przeżyli i powodziło się znacznie. Ich Bóg był powód, siła "Jestem, który jestem".

"Na początku było Słowo. A Słowo było Bogiem". Słowa stanowią rzeczy, które istnieją, a gdy słowa są połączone tworzą nowy istniał: do wniosku, co jest powodem. Rozumować poprawnie jest, aby znać powód; jest poznanie Boga; jest poznanie rzeczywistości; jest poznanie siebie; jest, aby być szczęśliwym.

Tożsamość jest źródłem istnienia, świadomości, prawa logiki, rozumu, nauki, sprawiedliwości i szczęścia.

Bóg jest źródłem istnienia, świadomości, logiki prawniczej, rozumu, nauki, sprawiedliwości i szczęścia.

Wniosek: Bóg jest Force of Identity.

Powód jest Force of Identity.

Wnioski: Bóg jest powód.

"Bóg jest najwyższym władcą wszechświata" twierdzi Kościół. "Powód jest najwyższym władcą wszechświata", twierdzi Science. Obaj mają rację, oba są najwyższy. Są to te same siły o różnych nazwach. Religia i nauka są uzgadniane .. Bóg jest powód. Aby dowiedzieć się powodem jest poznanie Boga. Miejcie wiarę w rozum.

Bóg jest Powód może być zapisana w postaci równania matematycznego: A = A. A = A jest źródłem prawdy, logiki i nauki. Aby poznać przyczyny, nauki i logiki, jest znać prawdę; jest poznanie Boga; jest, aby znać swoje prawdziwe ja.

Źródłem wszelkiego prawa jest imię Boga: "Jestem, który jestem", napisano: A jest A (znany również prawem niesprzeczności.) Ustawa tożsamości i siła tożsamości mają te same atrybuty , Są to ta sama siła - siła, która stworzyła wszystko, co jest i nigdy nie będzie.

Pierwsze prawo tożsamości: co istnieje posiada tożsamość.

Istnieje musi mieć dwie lub więcej atrybutów - zanim będzie mogła istnieć - to musi być coś, zanim będzie. Atrybuty są źródłem istnienia i świadomości. Is-ness, istnienie i świadomość są jedynymi nieprzywiedlne ??prawybory.

Druga zasada tożsamości: Każdy istnieje stara się utrzymać swoją egzystencję. To poszukiwanie pozostać takie same, lub odporność na zmiany, jest źródłem siły tożsamości.

Trzecia zasada Tożsamość: Dwa lub więcej existents może łączyć, aby utworzyć nową istnieje; jak woda i pyłu tworzą błoto; węgiel, ogromne ciśnienie i temperatura może tworzą diament i elektrony, protony i neutrony mogą tworzą atom, etc.

Trzecia zasada to "Mechanizm Creation", który pienił się "bity" informacji przez bardzo długi czas, łącząc existents do tworzenia nowych. Te "nowe" stworzył przestrzeń i czas. "Mechanizm tworzenia" sam w sobie jest tworem ustawy trzecich. Teraz możemy rozważyć jedną z największych pytań: dlaczego istnieje coś zamiast niczego? i dlaczego Wszechświat?

Wszechświat powstał z Pustki przez Boga Abrahama, Jahwe, siła Identity: The Void miał dwa atrybuty: Było to konieczne i było potencjalnie wszechświata. Z tych dwóch atrybutów w pustkę miał istnienie. Z istnieniem przychodzi siła Istnienia. Pustka i The Force (identyczności) były pierwsze dwa existents.

Teraz, z dwoma existents, mechanizm tworzenia może zacząć budować Wszechświat według trzeciego ustawy: Dwa lub więcej existents mogą łączyć się remonty suwnic, aby trzeci istnieje. Następnie te trzy może tworzą jedną czwartą, a te cztery mogą tworzą jedną piątą i tak dalej, tworząc niezwykle długi "kawałki" informacji lub tożsamości - każdy ma taką siłę jego istoty.

Po ogromnym okresie te segmenty informacji wypełnione wszechświata, tworzenia energii, przestrzeni i czasu. Zdobyli masę i stworzył grawitacji. Potem upadł do punktu maksymalnej gęstości. Następnie piaskowane do istnienia, w "Wielkim Wybuchem", wszystkie składniki, aby nasz Wszechświat. "

"Pierwszą przyczyną," jest "Głęboka głębszej jedności" i "Mechanizm Creation of the Universe", a co sprawia, że ??Wszechświat samodzielne tworzenie, samodzielne wyjaśnianie i rozumienie siebie z projektowaniem, cel, zasady, przeznaczenie i sprawiedliwości. Tożsamość jest pierwsza siła i źródło sił Four: oddziaływanie słabe, silne Siła, siła elektromagnetyczna i siły grawitacji.

Czwarte Prawo: Stworzenie każdego nowego "podmiot" tworzy czas, aby uruchomić proces tworzenia, przestrzeń, że porusza się.

Piąta Prawo: Tożsamość emituje energię za każdym razem zmienia tożsamość.

Szósty Law: = A tworzy nieskończoną ilość przepisów.

Prawa fizyki zostały stworzone przez prawo tożsamości i odkrył przyczyny. Dlaczego są przystosowane do życia? Ponieważ pochodzą one z tego samego prawo tożsamości, że stworzył życie, które odkryto fizyki.

Siła tożsamości stworzył wszechświat z Pustki. "Życie wyłonił się z kosmosu i umysłu wyłonił się z życia", nie przez przypadek, ale przez prawo tożsamości. Życie jest matematyczny, ponieważ jest wytworem ustawy. Zrozumienie matematyki jest naturalne dla człowieka, ponieważ człowiek jest tworem tej samej siły. Wszechświat nadaje się do życia, naturalnie i matematycznie, ponieważ mają ten sam twórca - Boga, siła tożsamości.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *