Tradycyjne stroje kaszubskie

Tradycyjne stroje kaszubskie

Istnieje około 37 milionów osób w wieku powyżej 65 i 5,3 mln osób w wieku powyżej 85. Każdy roku miliony ludzi starszych zaczynają wymagających pewnego rodzaju pomocy do przeprowadzenia rutynowych codziennych czynności. Członkowie rodziny (rodziny) opiekunowie zapewniają większość pomoc.

Nie zawsze jest łatwo wiedzieć, kiedy należy interweniować.http://www.transporthiszpania.com Może wydawać się twój ukochany jest w szarej strefie gdzieś pomiędzy kompetencji i niekompetencji.

Twoja ukochana osoba może mieć zachowanie, które nie jest zagrożeniem życia, ale nadal bardzo poważny. Dokonywanie oceny jest bardzo krokiem .

Oto kilka wskazówek, że twój ukochany może potrzebować dodatkowej pomocy:

1.Disheveled ubrania

2.Stained lub brudne ubrania Ten sam strój noszony codziennie

3.Unkempt włosów

higiena 4.Poor

5.Bad oddech

6.Body zapachu

7.Having problemy z chodzeniem

8.Having problemy ze snem

9.Dangerous jazdy

10.Extreme bałaganu w domu

11.Can’t zrobić światło sprzątanie

12.Items nie powrócił do szuflad lub szafek

13.Clothes porozrzucane na podłodze lub w lewo

Butelki 14.Medication otwarte

15.Medications wyjęte z oryginalnych pojemników i mieszane

16.Not dużo jedzenia w domu

17.Spoiled lub zgniłe jedzenie

rachunki 18.Unpaid

19.Penalties dla zaległych rachunki

20.Unopened elektronicznej

21.Put lub stracił sporo na wadze, która jest niewyjaśniona

22.Signs zamieszania

23.Signs zapomnienia

24.Signs izolacji

25.Signs depresji

26.Drastic wahania nastroju

27.Extreme smutek i samotność

28.Loss zainteresowania hobby

29.Stopped robienia rzeczy kiedyś cieszyć się jak ogrodnictwo, czytanie, chodzenie do kościoła, widząc znajomych

30.Can’t poradzić sobie z codziennym stresem

Jeśli nie mieszkasz w pobliżu swoich starzejących się rodziców, poproś sąsiada lub znajomego, aby mieć oko na swoich rodziców i powiadomi Cię, jeśli zauważy się jakiekolwiek zmiany w ich zachowaniu.

Nawet jeśli okaże się, że ukochana osoba potrzebuje pomocy, należy pamiętać, że mogą one być odporne na pomoc. Bądź łagodny i miłosierny, gdy prosząc ich, aby zaakceptować pomoc.

Może to potrwać kilka prób, zanim zaczną przyjmować pomocy. Istnieje duża różnica w oferowaniu pomocy i całkowicie usuwając wszystkie ich niezależności.

Jednakże, jeśli życie rodzica jest w niebezpieczeństwie i nie można znaleźć sposób, by interweniować, zadzwoń Adult Protective Services, który jest częścią Wydziału Opieki Społecznej. Będą wysłać pielęgniarkę lub pracownik socjalny domu rodzica w celu określenia ryzyka i znaleźć sposoby, aby chronić swój rodzica.

Rola opiekuna jest złożony i różni się każdy w zależności od potrzeb ochrony odbiornika. Wiele razy, na początku, może być tylko kilka potrzeby, takie jak zapewnienie transportu lub pomaganie w zakupach i gotowaniu. Z biegiem czasu, potrzebuje wzrostu, wymagające dodatkowych usług, aż do opieki odbiornik jest w pełni zależna od opiekuna.

Rebecca Colmer jest eldercare rzecznik, Autor, głośnik, Wydawca i opiekuna Expert. Można znaleźć więcej narzędzi sprawowania opieki i środków na jej stronie internetowej: Opieka Narzędzia

Wpis zawdzięczamy http://danel-hurt.pl/odziez-dziecieca—hurt,data,466,0.html

Post Categories: Koscioly i zabytki