Wczasy nad kaszubskimi jeziorami

Wczasy nad kaszubskimi jeziorami

Masz ciekawą historię rodziny? Oczywiście, że tak. Twoja rodzina składa się z ciepłych żywych ludzi i po prostu żyć generuje tysiące opowieści. Wasi przodkowie żyli kiedyś i założę się, można odkryć wiele opowieści o nich. To jest zabawa częścią rodowodu, wykopaniu quatrodes extra członków rodziny i pisanie o swoim życiu tego czy zabawy lub smutny. Każda rodzina jest wyjątkowa i ma swoją własną ciekawą historię.

Jakiej narodowości jest twoja rodzina? Niezależnie od tego, niemieckim, angielskim, chińskim, irlandzki, polski, włoski, grecki czy jakakolwiek inna, celne, maniery i zwyczaje każdego będzie produkować wspaniałe historie. Tylko słowa, niemiecki, chiński, a inni wyczarować żywe obrazy i dlatego żywe historie.

Jakie były warunki życia w ojczyźnie swojego przodka? Czy istnieje głód, zaraza, prześladowania religijne, wojna lub utrata ziemi i zawodu, który doprowadził je do Ameryki? Może usłyszeli, jak wspaniałe Ameryka była i następnie członków rodziny do nowego kraju.

Ludzie myślą, że muszą one księżniczkę Cherokee lub wschodnią Rajah zrobić ciekawą historię rodzinną. Zapomnij o tym i spojrzeć na unikalnych członków rodziny. Przyznaję, słyszałem, że mój mąż jest duńska rodzina może mieć członek królewskiej i chcę patrzeć, że kiedyś, ale to nie jest siłą napędową tej chwili.

Zawodów członkowie rodziny praktykowane, czy lekarz, prawnik, rzeźnik, hydraulik, górnika lub robotnika, aby interesujący paszę dla opowieści. Starsi krewni, zwłaszcza, jak powiedzieć o swoich życiowych z ich trudach i radościach i osiągnięciach.

Co religia ma swoją praktykę rodzinnego obecnie lub które nie chodzą do kościoła w starym kraju? Może masz ministra, pastora lub księdza w rodzinie. Wyobraź sobie, co opowieści mogli kręcić.

Które szkoły czy rodziny uczestniczą lub te, które nie wasi przodkowie ukończyć? Wiele więcej artykułów tam. Były prześladowane? Byli mądry, powoli, powstrzymywane rok? Czy ktoś excel w sporcie? Czy oni marzą o jednym kariery i kończy się w innym, ale satysfakcjonujące jeden?

Genetyka rodziny jest najbardziej interesujące. Wiele dzieci ma po swoich dziadków więcej niż ich rodzice. Uwielbiam kopać w ziemi. Moi dziadkowie byli górnicy i kochali kopanie w ziemi. Czy masz jedno dziecko biały między bandą tych brązowych oczach?

Słowo ostrzeżenia. Zacznij teraz i zebrać te historie. Zapisz je i umieścić je w komputerze i zapisać je. Nie czekaj, aż będzie za późno i członkowie rodziny zostaną usunięte i nie masz energii.

Wpis zawdzięczamy

Post Categories: Koscioly i zabytki