Wielkanoc na Kaszubach

Podczas gdy szukasz miejsca, gdzie można uzyskać pomoc na święta dla potrzebujących rodzin, odkryłem wiele programów, napędy zabawki i możliwości pomocy wypoczynku dla tych, którzy mają niskie dochody, są bezrobotni lub zostały uszkodzone przez okoliczności, słabą gospodarkę i twarde czasy. Źródła te obejmują:

Kościoły: Prawie wszystkie parafie katolickie, chrześcijańskie zgromadzenia i inne miejsca kultu mieć jakiś zasięgu w okresie Bożego Narodzenia lub ich głównych wypoczynku podczas tej porze roku. Wiele z nich Giving drzewa, w którym członkowie parafii wyboru tag prezent dla upośledzonych dzieci i kupić nowy element listy życzeń dla niego. Kontakt z kościołów pod koniec listopada lub na początku grudnia bardzo dowiedzieć się, jaka pomoc na święta mają one dla potrzebujących.

Organizacje społeczne: Rotary Club, Ruritan, Lions Club, domków i inne miejskie kluby w swojej okolicy może mieć dowolną liczbę sposobów ich pomoc potrzebującym na Boże Narodzenie. Korzystanie z książki telefonicznej, aby znaleźć informacje kontaktowe i dowiedzieć się, co jest dostępne.

Dobroczynne: Z Armii Zbawienia do katolickich organizacji charytatywnych, krajowe grupy charytatywne z setek stanowych i lokalnych oddziałów dołożyć starań, przez cały rok, aby być miejscem, gdzie można uzyskać pomoc na Boże Narodzenie dla tych, którzy jej potrzebują. Te wahają się od świątecznych koszy upominkowych do pomocy finansowej. Być może trzeba będzie zarejestrować się w rodzinie tygodnie wcześniej i być w stanie udowodnić swoje potrzeby finansowe; zacząć wcześnie.

grup społecznych: grupy oparte na lokalizacji, od stowarzyszenia właścicieli domów ‚do miasta i organizacji miejskich opartych na wyzwanie swoich członków, aby pomóc innym w Boże Narodzenie za pośrednictwem napędów płaszcz, koszy upominkowych i innych dawania.

Firm, przedsiębiorstw: małych firm i dużych korporacji podobni mogą uczestniczyć w napędach spożywczych i programów charytatywnych na święta. Spójrz na znaki i ogłoszenia w Twoim mieście i miasta.

charytatywne wojskowe: Najbardziej znany jest Zabawki dla Tots, sponsorowanych przez US Marine Corps Reserve, z celem zabawka dla każdego dziecka na Boże Narodzenie. Jeśli wiesz, że dziecko rejestracja pacjentów online, które w przeciwnym razie nie otrzyma prezent na święta, skontaktuj się ten program, aby się zarejestrować.

przedsiębiorstwa użyteczności publicznej: Skontaktuj się z operatorem elektrycznego, aby dowiedzieć się o programach pomocowych dla rachunki za ogrzewanie zimą.

Kobiety Grupy: kluby kobiet, czy Kościół- lub społeczności lokalnej, prawie zawsze mają coś dla upośledzonych w Boże Narodzenie, czy jest to specjalny posiłek święto, karty upominkowe dla potrzebujących rodzin lub rękawiczek zimowych dla bezdomnych.

Centra kryzysowe Ciąża: Kobiety w ciąży lub mają małe dzieci często mogą znaleźć pomoc z ubrania, pieluchy, wzoru, a nawet zabawek w lokalnych ośrodkach ciąży kryzys.

Stacje radiowe: Słuchaj swojego lokalnego programu radiowego, który może znajdować się na stacji AM, aby dowiedzieć się o własnej wypoczynkowego zasięgu, jak również inne możliwości, w ramach swojej społeczności.

Gdy szukam miejsca, gdzie mogę uzyskać pomoc na Boże Narodzenie dla biednych rodzin i osób, zacznę patrząc przez społeczności i lokalnych gazetach, a za pomocą książki telefonicznej, aby znaleźć lokalne kościoły i grupy, któremu następnie zadzwonić, aby dowiedzieć się, co robią. W przypadku programów krajowych jak zabawki dla Tots i Armii Zbawienia, zacznę moje poszukiwania w Internecie, aby znaleźć swój lokalny punkt kontaktowy w mojej okolicy.

Dowiedz się, jak Boże Narodzenie pomoc dla rodzin o niskich dochodach i gdzie można dostać darmowe zabawki na Boże Narodzenie w innych artykułach według Autor Maria T. Miller.

Post Categories: Koscioly i zabytki